اخبار برگزیده

16 ژانویه 2021

چهار خبر کوتاه روز 16 ژانویه

16 ژانویه 2021

صحبت های کونته پیش از دیدار با یوونتوس

16 ژانویه 2021

“اسکودتو را می خواهم؛ مسی؟…”

اینتر ۱ – ۰ جنوا: رستگاری در دقایق آخر

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در هفته ۶ لیگ ایتالیا با جنوا روبرو شد. افعی ها بازی قبلی را مساوی کرده بودند و قصد داشتند در این بازی به مسیر پیروزی بازگردند.

 

با آغاز بازی اینتری ها از همان ابتدا فشار شدیدی بر روی دروازه جنوا آوردند. دقیقه ۱۴ شوت خطرناک عادل تارابت با برخورد به مدافع اینتر به بیرون رفت. دقایقی بعد کاندروا در محوطه جریمه توپ را برای پریسیچ سانتر کرد اما سانتر وی بلند بود و ثمری نداشت. دقیقه ۳۹ ضربه سر خطرناک پلگری به بیرون رفت و دقایقی بعد شوت بروزوویچ به تیرک برخورد کرد. نیمه اول ۰-۰ به پایان رسید.

دقیقه ۴۷ ضربه بسیار خطرناک لاکسالت از بالای دروازه هندانوویچ عبور کرد. دقایقی بعد نیز کاندروا موقعیت خوبی را از دست داد. دقیقه ۶۰ ادر به جای کاندروا وارد زمین شد. دقیقه ۶۹ شوت بروزوویچ توسط دروازه بان جنوا دفع شد. دقیقه ۷۱ والرو با کارامو تعویض شد. دقیقه ۷۳ نیز دروازه بان جنوا شوت سهمگین ادر را به کرنر فرستاد. دقیقه ۸۱ نیز ماریو وارد بازی شد. دقیقه ۸۷ دی آمبروزیو برای نراتزوری گلزنی کرد؛ روی یک ضربه کرنر از متریو، دی آمبرویو با ضربه سر برای افعی ها گلزنی کرد. دقایق بعد دو بازیکن جنوا اخراج شدند.در پایان نیز اینتر با نتیجه ۱-۰ پیروز این بازی شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد