اخبار برگزیده

18 مارس 2018

سمپدوریا 0-5 اینتر : پوکر کاپیتان در لوییجی فراری

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۱ – ۰ جنوا: رستگاری در دقایق آخر

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در هفته ۶ لیگ ایتالیا با جنوا روبرو شد. افعی ها بازی قبلی را مساوی کرده بودند و قصد داشتند در این بازی به مسیر پیروزی بازگردند.

 

با آغاز بازی اینتری ها از همان ابتدا فشار شدیدی بر روی دروازه جنوا آوردند. دقیقه ۱۴ شوت خطرناک عادل تارابت با برخورد به مدافع اینتر به بیرون رفت. دقایقی بعد کاندروا در محوطه جریمه توپ را برای پریسیچ سانتر کرد اما سانتر وی بلند بود و ثمری نداشت. دقیقه ۳۹ ضربه سر خطرناک پلگری به بیرون رفت و دقایقی بعد شوت بروزوویچ به تیرک برخورد کرد. نیمه اول ۰-۰ به پایان رسید.

دقیقه ۴۷ ضربه بسیار خطرناک لاکسالت از بالای دروازه هندانوویچ عبور کرد. دقایقی بعد نیز کاندروا موقعیت خوبی را از دست داد. دقیقه ۶۰ ادر به جای کاندروا وارد زمین شد. دقیقه ۶۹ شوت بروزوویچ توسط دروازه بان جنوا دفع شد. دقیقه ۷۱ والرو با کارامو تعویض شد. دقیقه ۷۳ نیز دروازه بان جنوا شوت سهمگین ادر را به کرنر فرستاد. دقیقه ۸۱ نیز ماریو وارد بازی شد. دقیقه ۸۷ دی آمبروزیو برای نراتزوری گلزنی کرد؛ روی یک ضربه کرنر از متریو، دی آمبرویو با ضربه سر برای افعی ها گلزنی کرد. دقایق بعد دو بازیکن جنوا اخراج شدند.در پایان نیز اینتر با نتیجه ۱-۰ پیروز این بازی شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد