اخبار برگزیده

18 مارس 2018

سمپدوریا 0-5 اینتر : پوکر کاپیتان در لوییجی فراری

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۱ – ۱ فیورنتینا: یک تساوی بی حاصل دیگر

اینتر دات آی آر _ در اولین بازی نیم فصل دوم سری آ اینتر با فیورنتینا روبرو شد. در بازی رفت اینتر با نتیجه ۳-۰ تیم فیورنتینا را در هم کوبید.

 

اتفاقات نیمه اول: در همان دقیقه اول سیمئونه موقعیت مناسبی را از دست داد و نتوانست دروازه اینتر را تهدید کند. دقیقه ۶ ضربه خطرناک کیزا از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۱۱ والرو با خطای بی مورد خود از داور کارت زرد گرفت. دقیقه ۱۴ مهاجم فیوره با اشتباه رانوکیا صاحب توپ شد ولی شوت او ثمری نداشت. دقیقه ۱۷ دروازه بان فیوره به راحتی شوت گالیاردینی را مهار کرد. دقیقه ۲۸ نیز رانوکیا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ۳۲ نیز ضربه سر پریسیچ با بی دقتی این وینگر کروات همراه بود و توپ به بیرون رفت. نیمه اول اینتر نتوانست موقعیت خاصی ایجاد کند و در این نیمه بازی ۰-۰ به پایان رسید.

اتفاقات نیمه دوم: اوایل نیمه دوم ضربه سنگین کیزا با اختلاف زیاد از کنار دروازه هندانوویچ به بیرون رفت. دقایقی بعد تیز جوردن ورتو از داور کارت زرد گرفت. دقیقه ۵۵ اینتر توسط ایکاردی به گل برتری رسید؛ کانسلو توپ را به زیبایی سانتر کرد و کاپیتان افعی ها با سر ضربه محکمی به سمت دروازه حریف روانه کرد؛ دروازه بان توپ را دفع ناقص کرد و در برگشت ایکاردی دروازه را گشود. دقیقه ۶۵ دالبرت به جای ماریو به بازی آمد.  دقیقه ۷۲ ضربه سر خطرناک بادلی از کنار دروازه اینتر گذشت. دقیقه ۷۵ رانوکیا مصدوم شد و ناگاتومو به جای او به میدان آمد. دقایقی بعد والرو می توانست بازی را ۲-۰ کند اما با بی دقتی تمام توپ را به بیرون زد. دقیقه ۸۲ نیز کاندروا به جای کانسلو به بازی آمد. دقیقه ۹۲ فیورنتینا توسط سیمئونه به گل تساوی رسید و حساب کار ۱-۱ شد. در پایان بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

    

هیچ نظری وجود ندارد