اخبار برگزیده

18 مارس 2018

سمپدوریا 0-5 اینتر : پوکر کاپیتان در لوییجی فراری

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲ – ۰ کروتونه: بازی عالی افعی ها در ۱۰ دقیقه پایانی

اینتر دات آی آر_ هفته چهارم سری آ با بازی کروتونه-اینتر آغاز شد. در این بازی نراتزوری به دنبال چهارمین پیروزی متوالی خود در سری آ بود.

 

دقایق اولیه اینتر توپ و میدان را در اختیار داشت. دقیقه ۵ سانتر کاندروا توسط مدافعان کروتونه دفع شد. دقیقه ۱۳ دروازه بان کروتونه به راحتی شوت پریسیچ را مهار کرد. دقیقه ۲۹ ماریو با دروازه بان تک به تک شد اما شوت وی با اختلاف اندک به بیرون رفت. دقیقه ۴۰ میراندا کارت زرد گرفت. دو تیم نمایش سرد و بی روحی در نیمه اول انجام دادند و با نتیجه ۰-۰ به رختکن رفتند.

دقیقه ۵۰ گالیاردینی در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور برای اینتر پنالتی نگرفت. دقیقه ۵۷ سانتر بسیار بد دی آمبروزیو به بیرون رفت. در دقیقه ۵۶ وسینو به جای گالیاردینی به میدان آمد. دقیقه ۶۸ هندانوویچ به طرز فوق العاده ای ضربه سر مهاجم کروتونه را مهار کرد. دقیقه ۷۰ دروازه بان کروتونه شوت کاندروا را به راحتی دراختیار گرفت. دقیقه ۸۳ نراتزوری توسط اشکرینیار به گل رسید؛ وسینو توپ ارسالی را با ضربه سر برای اشکرینیار ارسال کرد و مدافع اسلواک نیز با ضربه ای آرام دروازه کروتونه را باز کرد.

دقیقه ۸۵ دی آمبروزیو با رانوکیا تعویض شد. دقیقه ۹۱ نیز کاندروا با خطای بی مورد خود از داور کارت زرد گرفت. دقیقه ۹۳ بازهم اینتر به گل رسید؛ ماریو با پاس خوب خود پریسیچ را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و وینگر کروات نیز با حرکت عرضی خود و با شوتی زمینی دروازه کروتونه را باز کرد.

در نهایت نراتزوری موفق شد با نتیجه ۲-۰ این بازی خارج از خانه را پیروز شود.

    

هیچ نظری وجود ندارد