اخبار برگزیده

23 مارس 2018

ناندز مورد ارزیابی اینتر

23 مارس 2018

بارلا انتقال به اینتر را ترجیح می دهد

23 مارس 2018

رقابت اینتر و لاتزیو برای موری

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

24 گل

ایکاردی

اینتر

22 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

دیبالا

یوونتوس

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

13 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

فالکه

تورینو

9 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

زاپاتا

سمپدوریا

9 گل

ساویچ

لاتزیو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲ – ۱ هلاس ورونا: پیروزی خفیف و پر دردسر افعی ها

اینتر دات آی آر _ افعی ها در هفته یازدهم سری آ به مصاف تیم هلاس ورونا رفتند. در این بازی اسپالتی مانند چهار بازی گذشته، تغییری در ترکیب اصلی تیم ایجاد نکرد.

دقیقه ۹ بازیکنان نراتزوری در محوطه جریمه شوت چرچی را بلوکه کردند. دقیقه ۱۷ ضربه کم دقت ایکاردی به بیرون رفت. دقایقی بعد نیز دروازه بان ورونا شوت وسینو را مهار کرد. عملکرد ناگاتومو در این نیمه بسیار ضعیف بود. دقیقه ۳۶ افعی ها توسط والرو به گل رسیدند؛ کاندروا توپ را به زیبایی سانتر کرد و هافبک اسپانیایی نیز با یک ضربه ساده حساب کار را ۱-۰ به نفع اینتر کرد.

دقیقه ۳۸ فارس از ورونا به دلیل خطا بر روی کاندروا، از داور کارت زرد گرفت. نیمه اول با همان نتیجه ۱-۰ به پایان رسید. دقیقه ۴۷ ضربه پریسیچ از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه ضربه های ایکاردی و وسینو نیز راهی به دروازه پیدا نکردند. دقیقه ۵۸ پاتزینی از روی نقطه پنالتی حساب کار را ۱-۱ کرد.

در دقیقه ۶۳ ضربه سر ایکاردی به تیرک دروازه ورونا برخورد کرد. دقیقه ۶۷ پریسیچ حساب کار را ۲-۱ کرد؛ توپ ارسالی توسط مدافعان ورونا به پشت محوطه جریمه برگردانده شد و پریسیچ با حضور به موقع و شوتی بسیار محکم دروازه هلاس ورونا را فرو ریخت.

دقیقه ۷۳ بروزوویچ به جای کاندروا به میدان آمد و سپس کانسلو به جای والرو به میدان آمد. ادر نیز در دقیقه ۸۶ به بازی آمد. دقیقه ۸۹ نیز پاتزینی کارت زرد گرفت. چند دقیقه بعد نیز داور به بروزوویچ کارت زرد نشان داد. در پایان افعی ها بازی را ۲-۱ برنده شدند.

    

یک نظر

  • خیلی بد بودیم خیلی بد ترکیب فوق تکراری اسپالتی برای همه تیم ها رو شده باید ترکیب اولیه رو یه مقدار تغییر بده و بازیکن های خسته رو عوض کنه برزوویچ و کانسلو میتونن فیکس بشن اون دالبرت هم معلوم نشد کجا رفت تو این بی پولی بیست میلیون رو سایاتینی ریخت تو سطل اشغال