اخبار برگزیده

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

“ایکاردی و پریسیچ بازیکنان خیلی بزرگی نیستند”

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

کانسلو در بازی با بنونتو در دسترس خواهد بود

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

“واکنش تیم در نیمه اول خوب بود”

برترین گلزنان لیگ

دیبالا

یوونتوس

8 گل

ایموبیله

لاتزیو

6 گل

ایکاردی

اینتر

5 گل

مرتنس

ناپولی

5 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

4 گل

پرسیچ

اینتر

3 گل

ژکو

رم

3 گل

ثریائو

اودینزه

3 گل

کوترونه

میلان

2 گل

لیاییچ

تورینو

2 گل

سوسو

میلان

2 گل

کسیه

میلان

1 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۳ – رم ۱ : گرگ ها در دام افعی ها گرفتار شدند

اینتر دات آی آر_ اینتر در هفته دوم سری آ در استادیوم اُلمپیکو مهمان تیم رم بود. در این بازی دالبرت و کانسلو دو مدافع جدید نراتزوری بر روی نیمکت حضور داشتند.

 

دقیقه ۴ گالیاردینی تعادل فاتزیو را بر هم زد و رمی ها اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور چنین نظری نداشت. دقیقه ی ۱۲ ایکاردی در کمال تعجب در مقابل دروازه خالی توپ را به بیرون زد. دقیقه ۱۴ شوت بازیکن رم به تیرک عمودی دروازه سمیر هندانوویچ برخورد کرد. دقیقه ۱۵ روی غافلگیری بازیکنان اینتر ادین ژکو گل اول را برای رم به ثمر رساند.

دقیقه ۱۹ کاندروا به دلیل تکل خشن از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ۲۲ نیز ژسوس بازیکن رم کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ۳۱ الیسون دروازه بان رم به راحتی ضربه کاندروا را در اختیار گرفت. دقیقه ۳۹ ضربه ناینگولان به تیرک دروازه ی اینتر برخورد کرد. دقیقه ۴۳ الیسون شوت ایکاردی را به زحمت مهار کرد. نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به نفع رم پایان یافت.

با شروع نیمه دوم گالیاردینی که عملکرد خوبی در نیمه اول نداشت با ماریو تعویض شد. دقیقه ۵۶ ماریو شوت آرامی را روانه دروازه رم کرد که به راحتی در اختیار الیسون قرار گرفت. دقیقه ۵۶ دالبرت به جای ناگاتومو در ترکیب نراتزوری قرار گرفت. دقیقه ۶۴ برای سومین بار تیرک دروازه لینتر را به لرزه درآوردند. دقیقه ۶۶ ایکاردی توسط پاس زیبای کاندروا دروازه رم را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه ۷۱ اینتر می توانست به گل برتری برسد اما دالبرت در کمال تعجب در موقعیت بسیار عالی به جای شوتزنی توپ را سانتر کرد و موقعیت را به هدر داد. دقیقه ۷۷ بازهم ایکاردی روی سانتر زمینی و زیبای پریسیچ اینتر را به گل دوم رساند و حساب کار را ۲-۱ به نفع افعی ها کرد.

دقایقی بعد کاپیتان جوان اینتر می توانست هتریک کند اما توپ وی به دروازه راه نیافت.  دقیقه ۸۷ بازهن اینتر به گل رسید! اینبار ماتیاس وچینو خرید جدید اینتر در قامت یک گلزن ضاهر شد و نتیجه را ۳-۱ کرد.

در پایان اینتر موفق شد با نتیجه ۳-۱ طلسم استادیوم اُلمپیکو را بشکند و پس از سالها با پیروزی قاطع بر پایتخت نشینان برتری یابند.

    

هیچ نظری وجود ندارد