اخبار برگزیده

۶ تیر ۱۳۹۶

اینتر امروز اسپانسر جدید معرفی میکند ؟

۶ تیر ۱۳۹۶

امروز یا فردا جلسه اینتر و جنوا

۵ تیر ۱۳۹۶

دی مارتزیو: توافق اینتر و فروزینونه برای باردی

برترین گلزنان لیگ

ادین ژکو

رم

29 گل

مرتنس

ناپولی

27 گل

آندرئا بلوتی

تورینو

26 گل

ایکاردی

اینتر

24 گل

هیگوایین

یوونتوس

24 گل

ایموبیله

لاتزیو

23 گل

اینسینیه

ناپولی

18 گل

کیتا

لاتزیو

16 گل

بوریلو

کالیاری

16 گل

کالینیچ

فیورنتینا

15 گل

گومز

آتالانتا

15 گل

باکا

میلان

13 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

بهترین گزینه برای هدایت فصل بعد اینتر ؟

اینتر ۳ – ۰ لاتزیو : سقوط عقاب ها در لانه ی افعی ها

اینتر دات آی آر _ تیم اینتر در آخرین بازی سال در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف لاتزیو رفت. آدریانو مهاجم اسبق اینتر و ژانگ مدیر سانینگ نیز در ورزشگاه بودند و بازی را از نزدیک تماشا کردند. پیولی تیمش را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ روانه ی میدان کرد.

 

در دقیقه ی ۱ هندانوویچ شوت بازیکن لاتزیو را دفع کرد و توپ برگشتی را نیز مدافعان اینتر دور کردند. دقایق ابتدایی لاتزیو توپ و میدان را در اختیار داشت . در دقیقه ی ۹ توپ سانتر شده توسط ایکاردی برای پریسیچ بی فایده بود. در دقیقه ی ۱۴ پریسیچ توپ را برای ایکاردی سانتر کرد و ضربه ی ایکاردی با برخورد به مدافعین حریف دور شد.

در دقیقه ی ۱۸ ضربه ی سر پریسیچ به بیرون رفت. در دقیقه ی ۱۹ هندانوویچ شوت محکم و زمینی ایموبیله را دفع کرد. دقیقه ی ۲۶ دی آمبروزیو شوت اندرسون را به بیرون فرستاد. دقیقه ی ۲۷ ضربه ی سر خطرناک بازیکن لاتزیو از بالای دروازه ی هندانوویچ به بیرون رفت. در دقیقه ی ۳۱ دروازه بان لاتزیو شوت بروزوویچ را مهار کرد. دقیقه ی ۳۲ نیز مارکتی شوت بانگا را مهار کرد. در دقیقه ی ۳۸ مدافع لاتزیو سانتر خطرناک بانگا را به کرنر فرستاد. در پایان نیمه ی اول حملات دو تیم راه به جایی نبرد و بازیکنان با نتیجه ی مساوی و بدون گل به رختکن رفتند.

دقیقه ی ۴۹ در محوطه ی جریمه برخوردی بین میراندا و اندرسون بوجود آمد اما داور پنالتی تشخیص نداد. در دقیقه ی ۵۴ اینتر توسط بانگا به گل اول رسید. اور بانگا از پشت محوطه ی جریمه با یک شوت سرکش دروازه ی لاتزیو را فرو ریخت. دقیقه ی ۵۶ اینتر توسط ایکاردی به گل دوم رسید. سانتر زیبای دی آمبروزیو را ایکاردی با ضربه ی سر وارد دروازه ی لاتزیو کرد.

در دقیقه ی ۵۸ انسالدی کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۹ نیز اندرسون از لاتزیو کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۹ کیتا به جای پاتریک وارد بازی شد. دقیقه ی ۶۳ نیز ناگاتومو به جای انسالدی وارد زمین شد. دقیقه ی ۶۳ هندانوویچ ضربه ی کیتا را از زاویه ی بسته دفع کرد. در دقیقه ی ۶۵ اینتر توسط ایکاردی به گل سوم رسید. سانتر زمینی بانگا به ایکاردی رسید و مهاجم اینتر با یک شوت زمینی توپ را وارد دروازه ی لاتزیو کرد و خیال هواداران را راحت کرد.

دقیقه ی ۷۳ کاندروا نتوانست سانتر پریسیچ را به گل تبدیل کند. دقیقه ی ۷۴ بانگا بیرون رفت و پالاسیو جای وی را در زمین مسابقه گرفت. در دقیقه ی ۷۶ میراندا به دلیل خطا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۷۶ سانتر خطرناک بازیکن لاتزیو به اندرسون نرسید. در دقیقه ی ۸۲ پالاسیو با ضربه ی سر ایکاردی را در موقعیت گلزنی مناسبی قرار داد اما شوت کاپیتان اینتر به تیرک اصابت کرد. دقیقه ی ۸۳ کاتالدی به جای بیلیا برای لاتزیو به میدان آمد.

در دقیقه ی ۸۵ شوت کاتالدی توسط هندانوویچ به کرنر فرستاده شد. دقیقه ی ۸۶ گابریل باربوسا به جای کاندروا وارد زمین چمن شد. دقیقه ی ۹۱ شوت باربوسا با برخورد به مدافعین لاتزیو به کرنر رفت.

در پایان تلاش لاتزیو ثمر بخش نبود و اینتر نیز بازی را به خوبی کنترل کرد. مسابقه با نتیجه ی ۳ بر صفر به سود اینتر پایان یافت و نراتزوری توانست با یک پیروزی دلچسب به استقبال سال نو میلادی برود.

کارت زرد : انسالدی از اینتر در دقیقه ی ۵۸ ، اندرسون از لاتزیو در دقیقه ی ۵۹ ، میراندا از اینتر در دقیقه ی ۷۶

گل ها : بانگا در دقیقه ی ۵۴ و ایکاردی در دقایق ۵۶ و ۶۵

 

    

3 نظر