اخبار برگزیده

12 دسامبر 2017

اینتر ۵ – ۴ پوردنونه: پیروزی بسیار دشوار افعی ها در ضربات پنالتی

10 دسامبر 2017

” در اینتر نیازی به ناینگولان و صلاح نیست “

10 دسامبر 2017

دوازده نکته آماری از دربی ایتالیا

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

16 گل

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۳ – ۰ لاتزیو : سقوط عقاب ها در لانه ی افعی ها

اینتر دات آی آر _ تیم اینتر در آخرین بازی سال در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف لاتزیو رفت. آدریانو مهاجم اسبق اینتر و ژانگ مدیر سانینگ نیز در ورزشگاه بودند و بازی را از نزدیک تماشا کردند. پیولی تیمش را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ روانه ی میدان کرد.

 

در دقیقه ی ۱ هندانوویچ شوت بازیکن لاتزیو را دفع کرد و توپ برگشتی را نیز مدافعان اینتر دور کردند. دقایق ابتدایی لاتزیو توپ و میدان را در اختیار داشت . در دقیقه ی ۹ توپ سانتر شده توسط ایکاردی برای پریسیچ بی فایده بود. در دقیقه ی ۱۴ پریسیچ توپ را برای ایکاردی سانتر کرد و ضربه ی ایکاردی با برخورد به مدافعین حریف دور شد.

در دقیقه ی ۱۸ ضربه ی سر پریسیچ به بیرون رفت. در دقیقه ی ۱۹ هندانوویچ شوت محکم و زمینی ایموبیله را دفع کرد. دقیقه ی ۲۶ دی آمبروزیو شوت اندرسون را به بیرون فرستاد. دقیقه ی ۲۷ ضربه ی سر خطرناک بازیکن لاتزیو از بالای دروازه ی هندانوویچ به بیرون رفت. در دقیقه ی ۳۱ دروازه بان لاتزیو شوت بروزوویچ را مهار کرد. دقیقه ی ۳۲ نیز مارکتی شوت بانگا را مهار کرد. در دقیقه ی ۳۸ مدافع لاتزیو سانتر خطرناک بانگا را به کرنر فرستاد. در پایان نیمه ی اول حملات دو تیم راه به جایی نبرد و بازیکنان با نتیجه ی مساوی و بدون گل به رختکن رفتند.

دقیقه ی ۴۹ در محوطه ی جریمه برخوردی بین میراندا و اندرسون بوجود آمد اما داور پنالتی تشخیص نداد. در دقیقه ی ۵۴ اینتر توسط بانگا به گل اول رسید. اور بانگا از پشت محوطه ی جریمه با یک شوت سرکش دروازه ی لاتزیو را فرو ریخت. دقیقه ی ۵۶ اینتر توسط ایکاردی به گل دوم رسید. سانتر زیبای دی آمبروزیو را ایکاردی با ضربه ی سر وارد دروازه ی لاتزیو کرد.

در دقیقه ی ۵۸ انسالدی کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۹ نیز اندرسون از لاتزیو کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۹ کیتا به جای پاتریک وارد بازی شد. دقیقه ی ۶۳ نیز ناگاتومو به جای انسالدی وارد زمین شد. دقیقه ی ۶۳ هندانوویچ ضربه ی کیتا را از زاویه ی بسته دفع کرد. در دقیقه ی ۶۵ اینتر توسط ایکاردی به گل سوم رسید. سانتر زمینی بانگا به ایکاردی رسید و مهاجم اینتر با یک شوت زمینی توپ را وارد دروازه ی لاتزیو کرد و خیال هواداران را راحت کرد.

دقیقه ی ۷۳ کاندروا نتوانست سانتر پریسیچ را به گل تبدیل کند. دقیقه ی ۷۴ بانگا بیرون رفت و پالاسیو جای وی را در زمین مسابقه گرفت. در دقیقه ی ۷۶ میراندا به دلیل خطا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۷۶ سانتر خطرناک بازیکن لاتزیو به اندرسون نرسید. در دقیقه ی ۸۲ پالاسیو با ضربه ی سر ایکاردی را در موقعیت گلزنی مناسبی قرار داد اما شوت کاپیتان اینتر به تیرک اصابت کرد. دقیقه ی ۸۳ کاتالدی به جای بیلیا برای لاتزیو به میدان آمد.

در دقیقه ی ۸۵ شوت کاتالدی توسط هندانوویچ به کرنر فرستاده شد. دقیقه ی ۸۶ گابریل باربوسا به جای کاندروا وارد زمین چمن شد. دقیقه ی ۹۱ شوت باربوسا با برخورد به مدافعین لاتزیو به کرنر رفت.

در پایان تلاش لاتزیو ثمر بخش نبود و اینتر نیز بازی را به خوبی کنترل کرد. مسابقه با نتیجه ی ۳ بر صفر به سود اینتر پایان یافت و نراتزوری توانست با یک پیروزی دلچسب به استقبال سال نو میلادی برود.

کارت زرد : انسالدی از اینتر در دقیقه ی ۵۸ ، اندرسون از لاتزیو در دقیقه ی ۵۹ ، میراندا از اینتر در دقیقه ی ۷۶

گل ها : بانگا در دقیقه ی ۵۴ و ایکاردی در دقایق ۵۶ و ۶۵

 

    

3 نظر