اخبار برگزیده

19 فوریه 2018

اینتر برای جذب بارلا مصمم است

19 فوریه 2018

رومانو : دی فرای در حال تأمل درباره پیشنهاد بهبود یافته اینتر

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۳ – ۰ لاتزیو : سقوط عقاب ها در لانه ی افعی ها

اینتر دات آی آر _ تیم اینتر در آخرین بازی سال در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف لاتزیو رفت. آدریانو مهاجم اسبق اینتر و ژانگ مدیر سانینگ نیز در ورزشگاه بودند و بازی را از نزدیک تماشا کردند. پیولی تیمش را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ روانه ی میدان کرد.

 

در دقیقه ی ۱ هندانوویچ شوت بازیکن لاتزیو را دفع کرد و توپ برگشتی را نیز مدافعان اینتر دور کردند. دقایق ابتدایی لاتزیو توپ و میدان را در اختیار داشت . در دقیقه ی ۹ توپ سانتر شده توسط ایکاردی برای پریسیچ بی فایده بود. در دقیقه ی ۱۴ پریسیچ توپ را برای ایکاردی سانتر کرد و ضربه ی ایکاردی با برخورد به مدافعین حریف دور شد.

در دقیقه ی ۱۸ ضربه ی سر پریسیچ به بیرون رفت. در دقیقه ی ۱۹ هندانوویچ شوت محکم و زمینی ایموبیله را دفع کرد. دقیقه ی ۲۶ دی آمبروزیو شوت اندرسون را به بیرون فرستاد. دقیقه ی ۲۷ ضربه ی سر خطرناک بازیکن لاتزیو از بالای دروازه ی هندانوویچ به بیرون رفت. در دقیقه ی ۳۱ دروازه بان لاتزیو شوت بروزوویچ را مهار کرد. دقیقه ی ۳۲ نیز مارکتی شوت بانگا را مهار کرد. در دقیقه ی ۳۸ مدافع لاتزیو سانتر خطرناک بانگا را به کرنر فرستاد. در پایان نیمه ی اول حملات دو تیم راه به جایی نبرد و بازیکنان با نتیجه ی مساوی و بدون گل به رختکن رفتند.

دقیقه ی ۴۹ در محوطه ی جریمه برخوردی بین میراندا و اندرسون بوجود آمد اما داور پنالتی تشخیص نداد. در دقیقه ی ۵۴ اینتر توسط بانگا به گل اول رسید. اور بانگا از پشت محوطه ی جریمه با یک شوت سرکش دروازه ی لاتزیو را فرو ریخت. دقیقه ی ۵۶ اینتر توسط ایکاردی به گل دوم رسید. سانتر زیبای دی آمبروزیو را ایکاردی با ضربه ی سر وارد دروازه ی لاتزیو کرد.

در دقیقه ی ۵۸ انسالدی کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۹ نیز اندرسون از لاتزیو کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۹ کیتا به جای پاتریک وارد بازی شد. دقیقه ی ۶۳ نیز ناگاتومو به جای انسالدی وارد زمین شد. دقیقه ی ۶۳ هندانوویچ ضربه ی کیتا را از زاویه ی بسته دفع کرد. در دقیقه ی ۶۵ اینتر توسط ایکاردی به گل سوم رسید. سانتر زمینی بانگا به ایکاردی رسید و مهاجم اینتر با یک شوت زمینی توپ را وارد دروازه ی لاتزیو کرد و خیال هواداران را راحت کرد.

دقیقه ی ۷۳ کاندروا نتوانست سانتر پریسیچ را به گل تبدیل کند. دقیقه ی ۷۴ بانگا بیرون رفت و پالاسیو جای وی را در زمین مسابقه گرفت. در دقیقه ی ۷۶ میراندا به دلیل خطا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۷۶ سانتر خطرناک بازیکن لاتزیو به اندرسون نرسید. در دقیقه ی ۸۲ پالاسیو با ضربه ی سر ایکاردی را در موقعیت گلزنی مناسبی قرار داد اما شوت کاپیتان اینتر به تیرک اصابت کرد. دقیقه ی ۸۳ کاتالدی به جای بیلیا برای لاتزیو به میدان آمد.

در دقیقه ی ۸۵ شوت کاتالدی توسط هندانوویچ به کرنر فرستاده شد. دقیقه ی ۸۶ گابریل باربوسا به جای کاندروا وارد زمین چمن شد. دقیقه ی ۹۱ شوت باربوسا با برخورد به مدافعین لاتزیو به کرنر رفت.

در پایان تلاش لاتزیو ثمر بخش نبود و اینتر نیز بازی را به خوبی کنترل کرد. مسابقه با نتیجه ی ۳ بر صفر به سود اینتر پایان یافت و نراتزوری توانست با یک پیروزی دلچسب به استقبال سال نو میلادی برود.

کارت زرد : انسالدی از اینتر در دقیقه ی ۵۸ ، اندرسون از لاتزیو در دقیقه ی ۵۹ ، میراندا از اینتر در دقیقه ی ۷۶

گل ها : بانگا در دقیقه ی ۵۴ و ایکاردی در دقایق ۵۶ و ۶۵

 

    

3 نظر