اخبار برگزیده

16 ژانویه 2021

چهار خبر کوتاه روز 16 ژانویه

16 ژانویه 2021

صحبت های کونته پیش از دیدار با یوونتوس

16 ژانویه 2021

“اسکودتو را می خواهم؛ مسی؟…”

اینتر ۳ – ۲ سمپدوریا: خطر یک تساوی شرم آور، از بیخ گوش نراتزوری عبور کرد

اینتر دات آی آر _ در هفته دهم کالچو، نراتزوری ها در استادیوم خانگی مقابل سمپدوریا قرار گرفتند.

 

در همان دقایق آغازین شوت خطرناک زاپاتا از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت. چند دقیقه بعد نیز کاندروا با شوت خود دروازه سمپ را تهدید کرد. دقیقه ۱۳ دروازه بان سمپ شوت پریسیچ را جمع کرد. دقیقه ۱۸ افعی ها توسط اشکرینیار به گل اول رسیدند؛ کاندروا توپ را سانتر کرد و مدافع اسلواک اینتر، دروازه تیم اسبق خود را باز کرد.

دقیقه ۲۹ دروازه بان سمپ با خروج اشتباه خود توپ را برای پریسیچ مهیا کرد و پریسیچ از وسط زمین به سمت دروازه خالی شوت زد اما توپ در اوج بدشانسی به تیرک برخورد کرد و گل نشد. دقیقه ۳۲ اینبار ایکاردی گل دوم را به ثمر رساند؛ وسینو سانتر کرد و مدافعان حریف به اشتباه توپ را به ایکاردی پاس دادند و مائوریتو نیز با شوتی سر ضرب اینتر را ۲-۰ پیش انداخت.

دقیقه ۴۰ ضربه سر ایکاردی به تیرک دروازه سمپ برخورد کرد. نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به سود اینتر تمام شد. دقیقه ۵۳ اینتر به گل سوم نیز رسید؛ روی یک کار تیمی، پریسیچ در محوطه حریمه صاحب توپ شد و با سانتر زمینی خود توپ را به ایکاردی رساند و ستاره آرژانتینی نیز به راحتی گل دوم خود و سوم اینتر را به ثمر رساند.

 

دقیقه ۶۱ مورو به دلیل خطا بر روی دی آمبروزیو، کارت زرد گرفت. چند دقیقه بعد بازهم شوت پریسیچ به تیرک برخورد کرد. دقیقه ۶۴ کووانکی بازیکن سمپ، حساب کار را ۳-۱ کرد.

دقایقی بعد ماریو به جای وسینو به بازی آمد. دقیقه ۸۵ سمپدوریا توسط کوالیارلا به گل دوم رسید و نتیجه ۳-۲ شد.

دقیقه ۸۷ ادر به جای ایکاردی به بازی آمد. در پایان نراتزوری ها موفق شدند با نتیجه ۳-۲ تیم حریف را از پیش رو بردارند.

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد