اخبار برگزیده

16 ژانویه 2021

چهار خبر کوتاه روز 16 ژانویه

16 ژانویه 2021

صحبت های کونته پیش از دیدار با یوونتوس

16 ژانویه 2021

“اسکودتو را می خواهم؛ مسی؟…”

اینتر ۵ – ۰ کیه وو: هتریک پرسیچ آسمان سری آ را آبی و مشکی کرد

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در هفته پانزدهم سری آ به مصاف کیه وو رفت. در این بازی میراندا محروم بود و رانوکیا به جای او در قلب خط دفاعی به میدان رفت.

 

در همان دقایق اولیه رانوکیا می توانست با یک ضربه سر اینتر را پیش بیندازد. دقیقه ۶ ماندروا از زاویه بسته اقدام به شوتزنی کرد و دروازه بان کیه وو شوت وی را به کرنر فرستاد. دقیقه ۱۲ شوت خطرناک سانتون از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۱۴ هندانوویچ با واکنشی بسیار عالی مانع از باز شدن دروازه شد. دقیقه ۲۴ پریسیچ اینتر را جلو انداخت؛ سانتر سانتون را دروازه بان کیه وو ناقص دفع کرد و پریسیچ توپ برگشتی را وارد دروازه کرد.

دقیقه ۲۸ ماریو تک به تک شد اما نتوانست دروازه بان را مغلوب کند. دقیقه ۳۸ ایکاردی تک به تک شد و از زاویه بسته با ضربه ای عالی حساب کار را ۲-۰ کرد.

نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به سود افعی ها به پایان رسید.

در اوایل نیمه دوم شوت بروزوویچ به بیرون رفت. دقیقه ۵۶ رانوکیا به دلیل تکل خشن از داور کارت زرد گرفت. دقیقه ۵۶ پریسیچ با یک توپ ربایی عالی وارد محوطه جریمه شد و با شوتی بی نقص توپ را به گوشه دروازه کیه وو چسباند و حساب کار را ۳-۰ کرد. دقایقی بعد اسکرینیار حساب کار را ۴-۰ کرد؛ در یک ضد حمله کاندروا توپ را برای اسکرینیار سانتر کرد و مدافع اسلوواک با ضربه سری عالی گل چهارم افعی ها را به ثمر رساند.

در اواخر بازی کارامو و ادر نیز به بازی آمدند. دقیقه ۹۲ پریسیچ هتریک کرد و نتیجه را ۵-۰ کرد. در پایان افعی ها با نتیجه ۵-۰ کیه وو را از پیش رو برداشت و به صدر جدول سری آ صعود کرد.

 

    

یک نظر