اخبار برگزیده

25 فوریه 2018

حضور من یا میراندا در دربی ؟

25 فوریه 2018

می خواهم مدت طولانی در اینتر بمانم

24 فوریه 2018

اینتر 2-0 بنونتو:مدافعان به مهاجمان درس گلزنی یاد دادند

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۰ – ناپولی ۱ : بی انگیزه ، بی تعصب ، بی غیرت

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در هفته ی ۳۴ سری آ به مصاف تیم رده سومی ناپولی رفت. در این بازی میراندا به دلیل مصدومیت در بازی حضور نداشت و موریو جای وی را در زمین پُر کرده بود.

 

دقایق اولیه ی بازی توپ و میدان در اختیار ناپولی بود و از کناره ها حملات خطرناکی را ترتیب می دادند. دقیقه ی ۷ مدل با تکلی عالی مانع از گل خوردن اینتر شد. دقیقه ی ۱۰ شوت زمینی همسیک با اختلاف اندک از کنار دروازه ی اینتر به بیرون رفت. دقیقه ی ۱۲ ضربه ی سر خطرناک ایکاردی با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. دقیقه ی ۱۴ ضربه ی چیپ بسیار خطرناک اینسینیه از کنار دروازه ی هندانوویچ به بیرون رفت.

دقیقه ی ۱۹ سانتر بسیار خطرناک کایخون از همه عبور کرد و ثمری نداشت. دقیقه ی ۲۱ هندانوویچ با بیرون آمدن از دروازه مانع از گل خوردن اینتر شد. دقیقه ی ۲۳ رینا شوت کاندروا را به راحتی مهار کرد. دقیقه ی ۲۵ ضربه ی سر بسیار خطرناک همسیک از بالای دروازه ی نراتزوری عبور کرد. دقیقه ی ۳۲ ضربه ی مرتنز به تیرک دروازه ی هندانوویچ برخورد کرد.

دقیقه ی ۴۳ روی اشتباه بسیار بد ناگاتومو ناپولی توسط کایخون به گل رسید. در پایان نیمه ی اول دو تیم با نتیجه ی ۱-۰ به نفع ناپولی به رختکن رفتند.

با شروع نیمه ی دوم اینتر برای گل مساوی تلاش بیشتری کرد. موریو و بروزوویچ در دقایق ۵۲ و ۵۶ از داور کارت زرد دریافت می کنند. دقیقه ی ۶۰ پریسیچ به جای ماریو وارد بازی می شود. دقیقه ی ۶۴ هندانوویچ ضربه ی اینسینیه را به کرنر فرستاد. دقیقه ی ۶۵ نیز کولیبالی به دلیل خطا بر روی موریو کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۶۷ هندانوویچ با عکس العملی دیدنی مانع از گل دوم ناپولی شد. دقیقه ی ۷۰ دروازه بان ناپولی شوت پریسیچ را به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ی ۷۳ ادر جای خود را به اور بانگا داد. دقیقه ی ۷۳ غلام از داور کارت زرد دریافت کرد. در دقیقه ی ۷۷ آندرئولی جای موریو را در زمین چمن گرفت. در پایان اینتر نتوانست کاری از پیش ببرد و با نتیجه ی ۱-۰ تن به شکست داد.

گلها: دقیقه ی ۴۳ کایخون برای ناپولی

کارت زرد: موریو ، بروزوویچ از اینتر ، کولیبالی و غلام از ناپولی

    

2 نظر

  • آخه این ناگاتومو حروم زاده رو چرا می‌زاره تو زمین این در حد اینتر نیست پیولی و خیلی از بازیکنها باید برن بابا این گابی گل رو اصلا بازی نمی‌ده بعد گاها پالاسیو رو می زاره آخه این چه کاریه اعصابم خورد میشه اینتر رو تو این وضعیت می بینم 
  • گور پدر اون توهیر بی ناموس برینن که مانچو رو اخراج کرد. همه چیز از اون روز شروع شد.گه به اون گور تک تک مرده و زنده ات توهیر جاکش.یه مشت بی غیرت گشاد رو جمع کرده و سالی ۴-۵ میلیون هم بهشون دستمزد میده. سنت سنت یورو یورو اون پول حروم تون باشه. مخصوصا ناگاتومو