اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

اینتر 0-1 پارما : اینتر اسیر حماقت های شخصی

هفته چهارم رقابت های فوتبال سری آ ، با شکست خانگی اینتر آغاز شد.

نراتزوری ها در استادیومی که بیش از 60 هزار تماشاگر را به خود میدید دومین شکست خود را در چهارمین بازی فصل متحمل شدند.یاران اسپالتی همچنان سرد ، بی انگیزه و بی روح فصل را دنبال میکنند.

اینتر در این دیدار با ترکیب ، هاندانوویچ ، دی فرای ، اسکرینیار ، دالبرت ، گالیاردینی ، بروزویچ ، کاندروا ، ناینگولان ، پرسیچ و کیتا به مصاف یاران دی آورسا رفت.نراتزوری ها تا قبل از شروع این هفته ، 4 امتیازی بودند و پارما فقط یک امتیاز از سه بازی خود کسب کرده بود.

بازی به مانند دیدارهای قبلی اینتر در نیمه اول چنگی به دل نزد و دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی ایجاد نکردند.79 درصد مالکیت توپ در این نیمه برای تیم میزبان و پارما چشم به ضد حملات داشت.

در آغاز نیمه دوم ایکاردی به جای کیتا به بازی آمد تا تلاش کند اولین گل خود را در این فصل به ثمر برساند.

در این نیمه یاران اسپالتی بهتر شروع کردند و تمایل زیادی نسبت به نیمه اول برای گلزنی داشتند.حملات آنها یکی پس از دیگری به هدر میرفت و طرفداران از  این مساله ناراضی بودند.

در دقیقه 59 پولیتانو به جای کاندروا به بازی آمد تا خط حمله اینتر جان تازه ای بگیرد.در دقیقه 71 نیز آساموا جای دی امبروزیو را گرفت.

اما بر خلاف جریان بازی این پارما بود که توسط دی مارکو و در دقیقه 79 دروازه هاندانوویچ را باز کرد.

بعد از این گل بازهم اینتر نتوانست آنچنان که باید موقعیتی ایجاد کند و این دیدار با نتیجه 1-0 به سود پارما به پایان رسید.

 

    

3 نظر

  • اين اسپالتي خيلي تخمي تركيب ميچينه من موندم  چرا ادرينو ميگفت در اين مقطع زماني براي اينتر اين سرمربي مناسبه واقع بعضي اوقات ميخوام سرش رو جدا كنم همش استرسه اين بشر