اخبار برگزیده

20 ژانویه 2018

آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد ایکاردی پس از ژانویه ؛ جزئیات

20 ژانویه 2018

“رافینیا فقط اینتر را میخواست.او به اسپالتی حداکثر تنوع را ارائه خواهد داد”

20 ژانویه 2018

دی مارتزیو : اینتر و بنفیکا در آستانه حل و فصل قرارداد باربوسا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

کروتونه ۲-۱ اینتر : شکست اینتر در بازی خارج از خانه

اینتر دات آی آر _ اینتر در هفته ی ۳۱ سری آ در خانه ی کروتونه به مصاف این تیم انتهای جدولی رفت. در این بازی مدل در خط هافبک به میدان رفت و موریلو هم بعد از چند بازی دوباره در ترکیب ثابت تیم حضور داشت.

دقیقه ی ۲ بازیکن کروتونه با هندانوویچ تک به تک شد اما دروازه بان اینتر توپ وی را دفع کرد و مدافعان نیز توپ را دور کردند. بازیکنان کروتونه حملات نیش داری را ترتیب می دادند. بازیکنان اینتر نیز با پاس های اشتباه تیم خود را به دردسر می انداختند. دقیقه ی ۱۷ به دلیل برخورد توپ به دست مدل در محوطه ی جریمه ، برای کروتونه ضربه ی پنالتی اعلام شد و فالچینلی توپ را به گل تبدیل کرد. دقیقه ی ۲۲ نیز فالچینلی با هندانوویچ تک به تک شد و گل دوم کروتونه را به ثمر رساند و حساب کار ۲-۰ به نفع کروتونه شد.

دقیقه ی ۲۴ هندانوویچ ضربه ی بازیکن کروتونه را به بیرون فرستاد. در پایان نیمه ی اول دو تیم با نتیجه ی ۲-۰ به نفع کروتونه به رختکن رفتند. با آغاز نیمه ی دوم پالاسیو به جای انسالدی ، ادر به جای موریلو به میدان آمدند. همچنین در دقیقه ی ۴۶ پالاسیو ، کچرینی و مارتلا از داور کارت زرد دریافت کردند. بانگا نیز در دقیقه ی ۵۱ از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۶۵ دی آمبروزیو یکی از گل ها را جبران کرد. بانگا توپ را از روی نقطه ی کرنر فرستاد و کندوگبیا نیز با سر توپ را برای دی آمبروزیو مهیا کرد و وی نیز توپ را وارد دروازه کرد و حساب کار را ۲-۱ کرد.

دقیقه ی ۷۲ شوت سنگین ادر به تیرک خورد و به بیرون رفت. دقیقه ی ۸۴ هندانوویچ مانع از گل خوردن دوباره ی اینتر شد. دقیقه ی ۸۶ نیز ضربه ی سر پریسیچ به بیرون رفت. در پتیان اینتر در این بازی خارج از خانه با نتیجه ی ۲-۱ شکست خورد

گلها: فالچینلی در دقایق ۱۷ و ۲۲ برای کروتونه ، دی آمبروزیو در دقیقه ی ۶۵

کارت زرد: کچرینی ، مارتلا از کروتونه و بانگا و پالاسیو از اینتر.

    

هیچ نظری وجود ندارد