اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

“اینتر با تک گل ایکاردی یوونتوس را شکست میدهد”

24 آوریل 2018

“اینتر نباید فرصت بردن یووه را از دست بدهد. دی فرای یک پدیده است”

24 آوریل 2018

علاقه ولورهمپتون به پینامونتی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲-۱ اودینزه : اودینزه هم حریف اینتر نشد

اینتر دات آی آر _ در هفته ی ۱۹ مسابقات سری آ ، اینتر در شهر اودین و در استادیوم فریولی به مصاف تیم اودینزه رفت. در این بازی پیولی بانگا را به ماریو ترجیح داده بود و بازیکن پرتغالی بر روی نیمکت نشسته بود. پیولی در این بازی تیمش را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ روانه ی میدان کرد.

در دقیقه ی ۲ اشتباه هندانوویچ سبب شد که توپ در نزدیکی دروازه نصیب بازیکن اودینزه شود اما شوت زمینی بازیکن اودینزه از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۶ شوت محکم بازیکن اودینزه به زیبایی توسط هندانوویچ دفع شد. در دقیقه ی ۹ دروازه بان اودینزه شوت کاندروا را به راحتی کنترل کرد. در دقیقه ی ۱۷ اولین گل اودینزه توسط یانکتو به ثمر رسید. وی با سمیر هندانوویچ تک به تک شد و با شوتی محکم دروازه ی اینتر را باز کرد.

در دقیقه ی ۲۱ بازیکن اودینزه شوتش به تیرک اصابت کرد. دقیقه ی ۲۳ شوت بسیار خطرناک بازیکن اودینزه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. در این نیمه بازی بد کاندروا و پریسیچ باعث شده بود که اینتر نتواند خطر زیادی بر دروازه ی اودینزه ایجاد کند. در دقیقه ی ۳۷ دروازه بان اودینزه سانتر خطرناک کاندروا را دور کرد و بازیکنان اینتر نتوانستند توپ برگشتی را به گل تبدیل کنند. در دقیقه ی ۳۹ دی آمبروزیو سانتر خطرناک زاپاتا را با ضربه ی سر دور کرد. در دقیقه ی ۴۴ هندانوویچ شوت بسیار خطرناک بازیکن اودینزه را به کرنر فرستاد. در دقیقه ی ۴۷ اینتر توسط ایوان پریسیچ به گل تساوی رسید. ایکاردی از سمت راست دفاع توپ را کنترل کرد و با یک سانتر پریسیچ را صاحب یک موقعیت کرد و پریسیچ با یک ضربه ی بغل پا توپ را وارد دروازه ی اودینزه کرد. پس از این گل نیمه ی اول تمام شد و دو تیم با تسوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

در دقیقه ی ۴۹ سانتر کاندروا به بانگا رسید ولی هافبک آرژانتینی نتوانست از این موقعیت استفاده ای ببرد. در دقیقه ی ۵۱ نیز جانکتو برای دی پائول توپی را مهیا کرد اما وی نیز نتوانست از این موقعیت استفاده کند. دقیقه ی ۵۶ ژائو ماریو به جای بانگا وارد میدان شد.  در دقیقه ی ۵۷ بازهم کاندروا سانتر زیبایی را برای پریسیچ مهیا کرد اما ویدمر توپ را دور کرد. در دقیقه ی ۶۲ هالفردسون به جای کومس وارد میدان شد. دقیقه ی ۶۵ اولین کارت زرد به کندوگبیا تعلق گرفت.

در دقیقه ی ۷۰ ضربه ی کاشته ی خطرناک پریسیچ با اختلاف اندک به بیرون رفت. دقیقه ی ۷۲ پریکا جای دی پائول را در زمین پُر کرد. دقیقه ی ۷۴ سریل تریو به دلیل خطا بر روی موریلو ، از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۷۵ نیز یانکتو بدلیل خطا بر روی کاندروا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۸۰ نیز تریو با ماتوس تعویض شد. در دقیقه ی ۸۳ ویدمر ناجی دروازه شد و شوت ماریو را به زیبایی دور کرد. دقیقه ی ۸۶ نیز بروزوویچ کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۸۶ هم فوفانا از اودینزه کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۸۷ اینتر باز هم توسط پریسیچ به گل رسید. پریسیچ با ضربه ی سر سانتر ژائو ماریو را به صورتی زیبا وارد دروازه ی اودینزه کرد و حساب کار را ۲ بر ۱ به نفع اینتر کرد.

دقیقه ی ۹۲ آندرئولی به جای پریسیچ وارد زمین شد. دقیقه ی ۹۳ هندانوویچ سانتر خطرناک هالفردسون را به زیبایی دور کرد. در پایان تلاش اودینزه راه به جایی نبرد و نراتزوری موفق شد این بازی را با نتیجه ی ۲-۱ به سود خود تمام کند.

 

گلها: یانکتو در دقیقه ی ۱۷ برای اودینزه ، پریسیچ در دقایق ۴۷ و ۸۷ برای اینتر

کارت زرد: کوندوگبیا در دقیقه ی ۶۵ از اینتر ، تریو در دقیقه ی ۷۴ از اودینزه ، یانکتو در دقیقه ی ۷۵ از اودینزه ، بروزوویچ در دقیقه ی ۸۶ از اینتر ، فوفانا از اودینزه در دقیقه ی ۸۶

 

 

 

 

 

 

    

یک نظر

  • آقا مرتضی سلام و خیلی خیلی خسته نباشی و دمت گرممرتضی جان داداش لطفا خلاصه با کیفیت بازی رو بذارید. دمت گرم. هر سایتی که رفتم به درد نخور و کم کیفیت بود.