اخبار برگزیده

18 فوریه 2018

رایولا سخت در تلاش برای تبدیل شدن به مدیر برنامه های ایکاردی

18 فوریه 2018

بد بازی نکردیم …

17 فوریه 2018

جنوا 2-0 اینتر : مربیِ ِبد ، بازیکنان ِبد ، نتایج ِ بد ، اینتر ِ بد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲-۱ اودینزه : اودینزه هم حریف اینتر نشد

اینتر دات آی آر _ در هفته ی ۱۹ مسابقات سری آ ، اینتر در شهر اودین و در استادیوم فریولی به مصاف تیم اودینزه رفت. در این بازی پیولی بانگا را به ماریو ترجیح داده بود و بازیکن پرتغالی بر روی نیمکت نشسته بود. پیولی در این بازی تیمش را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ روانه ی میدان کرد.

در دقیقه ی ۲ اشتباه هندانوویچ سبب شد که توپ در نزدیکی دروازه نصیب بازیکن اودینزه شود اما شوت زمینی بازیکن اودینزه از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۶ شوت محکم بازیکن اودینزه به زیبایی توسط هندانوویچ دفع شد. در دقیقه ی ۹ دروازه بان اودینزه شوت کاندروا را به راحتی کنترل کرد. در دقیقه ی ۱۷ اولین گل اودینزه توسط یانکتو به ثمر رسید. وی با سمیر هندانوویچ تک به تک شد و با شوتی محکم دروازه ی اینتر را باز کرد.

در دقیقه ی ۲۱ بازیکن اودینزه شوتش به تیرک اصابت کرد. دقیقه ی ۲۳ شوت بسیار خطرناک بازیکن اودینزه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. در این نیمه بازی بد کاندروا و پریسیچ باعث شده بود که اینتر نتواند خطر زیادی بر دروازه ی اودینزه ایجاد کند. در دقیقه ی ۳۷ دروازه بان اودینزه سانتر خطرناک کاندروا را دور کرد و بازیکنان اینتر نتوانستند توپ برگشتی را به گل تبدیل کنند. در دقیقه ی ۳۹ دی آمبروزیو سانتر خطرناک زاپاتا را با ضربه ی سر دور کرد. در دقیقه ی ۴۴ هندانوویچ شوت بسیار خطرناک بازیکن اودینزه را به کرنر فرستاد. در دقیقه ی ۴۷ اینتر توسط ایوان پریسیچ به گل تساوی رسید. ایکاردی از سمت راست دفاع توپ را کنترل کرد و با یک سانتر پریسیچ را صاحب یک موقعیت کرد و پریسیچ با یک ضربه ی بغل پا توپ را وارد دروازه ی اودینزه کرد. پس از این گل نیمه ی اول تمام شد و دو تیم با تسوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

در دقیقه ی ۴۹ سانتر کاندروا به بانگا رسید ولی هافبک آرژانتینی نتوانست از این موقعیت استفاده ای ببرد. در دقیقه ی ۵۱ نیز جانکتو برای دی پائول توپی را مهیا کرد اما وی نیز نتوانست از این موقعیت استفاده کند. دقیقه ی ۵۶ ژائو ماریو به جای بانگا وارد میدان شد.  در دقیقه ی ۵۷ بازهم کاندروا سانتر زیبایی را برای پریسیچ مهیا کرد اما ویدمر توپ را دور کرد. در دقیقه ی ۶۲ هالفردسون به جای کومس وارد میدان شد. دقیقه ی ۶۵ اولین کارت زرد به کندوگبیا تعلق گرفت.

در دقیقه ی ۷۰ ضربه ی کاشته ی خطرناک پریسیچ با اختلاف اندک به بیرون رفت. دقیقه ی ۷۲ پریکا جای دی پائول را در زمین پُر کرد. دقیقه ی ۷۴ سریل تریو به دلیل خطا بر روی موریلو ، از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۷۵ نیز یانکتو بدلیل خطا بر روی کاندروا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۸۰ نیز تریو با ماتوس تعویض شد. در دقیقه ی ۸۳ ویدمر ناجی دروازه شد و شوت ماریو را به زیبایی دور کرد. دقیقه ی ۸۶ نیز بروزوویچ کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۸۶ هم فوفانا از اودینزه کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۸۷ اینتر باز هم توسط پریسیچ به گل رسید. پریسیچ با ضربه ی سر سانتر ژائو ماریو را به صورتی زیبا وارد دروازه ی اودینزه کرد و حساب کار را ۲ بر ۱ به نفع اینتر کرد.

دقیقه ی ۹۲ آندرئولی به جای پریسیچ وارد زمین شد. دقیقه ی ۹۳ هندانوویچ سانتر خطرناک هالفردسون را به زیبایی دور کرد. در پایان تلاش اودینزه راه به جایی نبرد و نراتزوری موفق شد این بازی را با نتیجه ی ۲-۱ به سود خود تمام کند.

 

گلها: یانکتو در دقیقه ی ۱۷ برای اودینزه ، پریسیچ در دقایق ۴۷ و ۸۷ برای اینتر

کارت زرد: کوندوگبیا در دقیقه ی ۶۵ از اینتر ، تریو در دقیقه ی ۷۴ از اودینزه ، یانکتو در دقیقه ی ۷۵ از اودینزه ، بروزوویچ در دقیقه ی ۸۶ از اینتر ، فوفانا از اودینزه در دقیقه ی ۸۶

 

 

 

 

 

 

    

یک نظر

  • آقا مرتضی سلام و خیلی خیلی خسته نباشی و دمت گرممرتضی جان داداش لطفا خلاصه با کیفیت بازی رو بذارید. دمت گرم. هر سایتی که رفتم به درد نخور و کم کیفیت بود.