اخبار برگزیده

24 آوریل 2018

پلن والنسیا برای خرید کندوگبیا

24 آوریل 2018

معاوضه ی پینامونتی و سوریانو ؟

24 آوریل 2018

اینتر یا میلان مقصد آینده ی احتمالی بوفال

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲ – ۰ جنوا : امیدواری هواداران در یک شب مه آلود

اینتر دات آی آر _ تیم اینتر در یک شب مه آلود در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف تیم جنوا رفت. پیولی تیم را با ترکیب ۳-۴-۳ روانه ی میدان کرد.

دقایق اولیه دو تیم اشتباهات متعددی داشتند. در دقیقه ی ۹ دی آمبروزیو بر روی بازیکن جنوا خطا کرد و یک ضربه ی کاشته برای جنوا گرفته شد اما ضربه ی بازیکن جنوا را هندانوویچ در اختیار گرفت. در دقیقه ی ۱۹ دی آمبروزیو شوت خطرناک بازیکن جنوا را قبل از اینکه وارد دروازه شود ، دور کرد. در دقیقه ی ۲۴ داور به اوکامپوس به دلیل خطای هند کارت زرد نشان داد. دقیقه ی ۲۶ هندانوویچ ضربه ی سر خطرناک اوکامپوس را دفع کرد. دقیقه ی ۲۷  میگوئل ولوسو بازیکن جنوا بدلیل خطا بر روی پالاسیو کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ی ۳۲ توپ بدست بازیکن جنوا برخورد کرد اما داور پنالتی تشخیص نداد. دقیقه ی ۳۸ شوت خطرناک ایکاردی با برخورد به بازیکن جنوا به کرنر رفت.  اینتر در دقیقه ی ۳۸ توسط بروزویچ به گل رسید؛ ضربه ی کرنر زده شد و توپ برگشتی به بروزوویچ رسید و بازیکن کروات با یک ضربه ی محکم و زمینی توپ را به گوشه ی دروازه ی ماتیا پرین چسباند. پس از گل بازی متعادل دنبال شد و دو تیم با همان یک گل زده شده به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه ی دوم ملو به جای ادر وارد زمین شد. دقیقه ی ۵۲ ضربه ی سر محکم و خطرناک سیمئونه به بیرون رفت. در دقیقه ی ۵۳ جیسون موریلو به دلیل خطا بر روی بازیکن جنوا یک کارت زرد دریافت کرد. در دقیقه ی ۵۷ پالاسیو به بیرون رفت و پریسیچ جای وی را در زمین پر کرد. در دقیقه ی ۶۶ شوت خطرناک بازیکن جنوا به بیرون رفت. دقیقه ی ۶۸ سانتر خطرناک لاتزوویچ به محوطه ی جریمه ی اینتر رسید اما توپ ارسالی به بازیکنان  جنوا نرسید. اینتر در دقیقه ی ۶۹ به گل دوم رسید؛ بروزوویچ توسط پاس زمینی ماریو در محوطه ی جریمه صاحب توپ شد و توانست گل دوم خودش و اینتر را به ثمر برساند.

دقیقه ی ۷۶ اینتر در پشت محوطه ی جریمه ی جنوا صاحب یک ضربه ی کاشته شد و ضربه ی پریسیچ با برخورد به مدافعین به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۹ ضربه ی سر خطرناک میراندا توسط ماتیا پرین دفع شد. در دقیقه ی ۸۱ شوت ناگاتومو با اختلاف نسبتا اندک ار بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۸۵ موریلو سانتر خطرناک بازیکن جنوا را با ضربه ی سر به کرنر فرستاد. در دقیقه ی ۸۶ دی آمبروزیو سانتر زمینی گوران پاندف را دور کرد. دقیقه ی ۸۸ بانگا به جای ماریو به میدان آمد. در دقایق پایانی نیز بازی متعادل دنبال شد و اینتر توانست با دو گل بروزوویچ پیروز میدان شود.

 

گلها : بروزوویچ در دقایق ۳۸ و ۶۹

کارت زرد : اوکامپوس در دقیقه ی ۲۴ ، ولوسو در دقیقه ی ۲۷ ، موریلو در دقیقه ی ۵۳

 

    

5 نظر

  • تبریک به همه دوستانبالاخره یک بازی کامل و بدونه استرس و برتر از اینتر این فصل دیدیم که همراه با کلین شیت هم بود که خیلی این فصل باهاش بیگانه شدیم اونم جلوی این جنوای چغر و بد بون که یووه و میلان و ۳تایی کرده بود... یه سری اشتباهات مخصوصا تو نیمه اول و قبل از گل داشتیم که به خیر گذشت مخصوصا تو اون صحنه که سمیر ضربه سر و مهار کرد.... کلا خوب بودیم و اگه اینجوری بازی کنیم به شدت میشه امیدوار بود که بقیه بازیامونم تا نیم فصل ببریم ... امیدوارم همینجوری ادامه بدیم و ژانویه خوبی هم سپری کنیم... از حمید خان هم بابت گزارش سریع و به موقع بازی ممنون
  • تبریک به همه دوستان گل خودم.بویژه حمید اینتری و آقا مرتضی و امیر عزیزخدارو شکر داریم کم کم از بحران فاصله میگیریم.فقط دلم برای باربوسا میسوزه. واقعا حیفه به این بچه بازی نرسه و بذاره قرضی بره یه تیم دیگه