اخبار برگزیده

12 دسامبر 2017

اینتر ۵ – ۴ پوردنونه: پیروزی بسیار دشوار افعی ها در ضربات پنالتی

10 دسامبر 2017

” در اینتر نیازی به ناینگولان و صلاح نیست “

10 دسامبر 2017

دوازده نکته آماری از دربی ایتالیا

برترین گلزنان لیگ

ایکاردی

اینتر

16 گل

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲ – ۰ جنوا : امیدواری هواداران در یک شب مه آلود

اینتر دات آی آر _ تیم اینتر در یک شب مه آلود در استادیوم جوزپه مه آتزا به مصاف تیم جنوا رفت. پیولی تیم را با ترکیب ۳-۴-۳ روانه ی میدان کرد.

دقایق اولیه دو تیم اشتباهات متعددی داشتند. در دقیقه ی ۹ دی آمبروزیو بر روی بازیکن جنوا خطا کرد و یک ضربه ی کاشته برای جنوا گرفته شد اما ضربه ی بازیکن جنوا را هندانوویچ در اختیار گرفت. در دقیقه ی ۱۹ دی آمبروزیو شوت خطرناک بازیکن جنوا را قبل از اینکه وارد دروازه شود ، دور کرد. در دقیقه ی ۲۴ داور به اوکامپوس به دلیل خطای هند کارت زرد نشان داد. دقیقه ی ۲۶ هندانوویچ ضربه ی سر خطرناک اوکامپوس را دفع کرد. دقیقه ی ۲۷  میگوئل ولوسو بازیکن جنوا بدلیل خطا بر روی پالاسیو کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ی ۳۲ توپ بدست بازیکن جنوا برخورد کرد اما داور پنالتی تشخیص نداد. دقیقه ی ۳۸ شوت خطرناک ایکاردی با برخورد به بازیکن جنوا به کرنر رفت.  اینتر در دقیقه ی ۳۸ توسط بروزویچ به گل رسید؛ ضربه ی کرنر زده شد و توپ برگشتی به بروزوویچ رسید و بازیکن کروات با یک ضربه ی محکم و زمینی توپ را به گوشه ی دروازه ی ماتیا پرین چسباند. پس از گل بازی متعادل دنبال شد و دو تیم با همان یک گل زده شده به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه ی دوم ملو به جای ادر وارد زمین شد. دقیقه ی ۵۲ ضربه ی سر محکم و خطرناک سیمئونه به بیرون رفت. در دقیقه ی ۵۳ جیسون موریلو به دلیل خطا بر روی بازیکن جنوا یک کارت زرد دریافت کرد. در دقیقه ی ۵۷ پالاسیو به بیرون رفت و پریسیچ جای وی را در زمین پر کرد. در دقیقه ی ۶۶ شوت خطرناک بازیکن جنوا به بیرون رفت. دقیقه ی ۶۸ سانتر خطرناک لاتزوویچ به محوطه ی جریمه ی اینتر رسید اما توپ ارسالی به بازیکنان  جنوا نرسید. اینتر در دقیقه ی ۶۹ به گل دوم رسید؛ بروزوویچ توسط پاس زمینی ماریو در محوطه ی جریمه صاحب توپ شد و توانست گل دوم خودش و اینتر را به ثمر برساند.

دقیقه ی ۷۶ اینتر در پشت محوطه ی جریمه ی جنوا صاحب یک ضربه ی کاشته شد و ضربه ی پریسیچ با برخورد به مدافعین به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۹ ضربه ی سر خطرناک میراندا توسط ماتیا پرین دفع شد. در دقیقه ی ۸۱ شوت ناگاتومو با اختلاف نسبتا اندک ار بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۸۵ موریلو سانتر خطرناک بازیکن جنوا را با ضربه ی سر به کرنر فرستاد. در دقیقه ی ۸۶ دی آمبروزیو سانتر زمینی گوران پاندف را دور کرد. دقیقه ی ۸۸ بانگا به جای ماریو به میدان آمد. در دقایق پایانی نیز بازی متعادل دنبال شد و اینتر توانست با دو گل بروزوویچ پیروز میدان شود.

 

گلها : بروزوویچ در دقایق ۳۸ و ۶۹

کارت زرد : اوکامپوس در دقیقه ی ۲۴ ، ولوسو در دقیقه ی ۲۷ ، موریلو در دقیقه ی ۵۳

 

    

5 نظر

  • تبریک به همه دوستانبالاخره یک بازی کامل و بدونه استرس و برتر از اینتر این فصل دیدیم که همراه با کلین شیت هم بود که خیلی این فصل باهاش بیگانه شدیم اونم جلوی این جنوای چغر و بد بون که یووه و میلان و ۳تایی کرده بود... یه سری اشتباهات مخصوصا تو نیمه اول و قبل از گل داشتیم که به خیر گذشت مخصوصا تو اون صحنه که سمیر ضربه سر و مهار کرد.... کلا خوب بودیم و اگه اینجوری بازی کنیم به شدت میشه امیدوار بود که بقیه بازیامونم تا نیم فصل ببریم ... امیدوارم همینجوری ادامه بدیم و ژانویه خوبی هم سپری کنیم... از حمید خان هم بابت گزارش سریع و به موقع بازی ممنون
  • تبریک به همه دوستان گل خودم.بویژه حمید اینتری و آقا مرتضی و امیر عزیزخدارو شکر داریم کم کم از بحران فاصله میگیریم.فقط دلم برای باربوسا میسوزه. واقعا حیفه به این بچه بازی نرسه و بذاره قرضی بره یه تیم دیگه