اخبار برگزیده

25 فوریه 2018

حضور من یا میراندا در دربی ؟

25 فوریه 2018

می خواهم مدت طولانی در اینتر بمانم

24 فوریه 2018

اینتر 2-0 بنونتو:مدافعان به مهاجمان درس گلزنی یاد دادند

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر ۲ – میلان ۲ : تساوی مزدِ ترس پیولی

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در هفته ی ۳۲ سری آ در استادیوم جوزپه مه آتزا پذیرای تیم میلان بود. در این بازی تمام بلیط ها به فروش رفته بود و از این حیث یک رکورد در تاریخ دربی دلامدونینا بود.

دقایق اولیه ی بازی بر روی اشتباه بازیکنان اینتر ، میلانی ها صاحب موقعیت بسیار خطرناکی شدند اما در یک رفت و برگشت توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۷ بازی ماریو توپ را برای ایکاردی ارسال کرد اما مدافع میلان توپ را دور کرد. دقیقه ی ۱۴ هندانوویچ ضربه ی خطرناک سوسو را به کرنر فرستاد. اینتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما موقعیت خاصی بر روی دروازه ی میلان ایجاد نمی کرد. دقیقه ی ۳۳ ضربه ی خطرناک سوسا از بالای دروازه ی هندانوویچ به بیرون رفت.

دقیقه ی ۳۶ اینتر توسط کاندروا به گل رسید. گالیاردینی با ارسالی عالی کاندروا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک ضربه از زاویه ی بسته دوناروما را مغلوب کرد و حساب کار را یک بر صفر به نفع اینتر کرد. دقیقه ی ۴۰ سانتر خطرناک و زمینی ماریو از یک قدمی ایکاردی عبور کرد. دقیقه ی ۴۴ اینتر به گل دوم هم رسید! حرکت ترکیبی و تیمی پریسیچ و ایکاردی ، کاپیتان اینتر را در موقعیتی بسیار عالی قرار می دهد و وی نیز با یک ضربه دروازه بان نوجوان میلان را مغلوب می کند. در پایان نیمه ی اول اینتر با نتیجه ی ۲-۰ پیروز به رختکن می رود.

با شروع نیمه ی دوم نیز اینتر اولین حمله ی خود را انجام داد که ثمری نداشت. دقیقه ی ۵۰ ضربه ی خطرناک کاندروا از کنار دروازه ی میلان با اختلاف نسبتاً اندک به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۲ روی اشتباه بسیار خطرناک میراندا توپ به بازیکنان اینتر رسید اما در پایان موقعیت خاصی ایجاد نشد و دروازه ی اینتر به صورت جدی تهدید نشد. دقیقه ی ۵۴ پریسیچ فرصت این را داشت که گل سوم را به ثمر برساند اما با بی دقتی ضربه ی وی به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۶ پریسیچ بازهم با بی دقتی یک موقعیت عالی را از دست داد. دقیقه ی ۵۹ پریسیچ توپ را دور کرد و مانع از گل خوردن اینتر شد. دقیقه ی ۶۱ نیز گری مدل با تکل عالی خود مانع از تهدید دروازه ی اینتر شد.

دقیقه ی ۶۶ هندانوویچ با عکس العمل عالی خود شوت دلوفئو را مهار کرد و مانع از گل خوردن اینتر شد. در دقیقه ی ۶۸ ادر به جای پریسیچ به میدان آمد. دقیقه ی ۸۰ ماریو با جیسون موزیو تعویض شد. دقیقه ی ۸۳ میلان توسط رومانیولی به گل رسید و حساب کار ۲-۱ شد. دقیقه ی ۸۸ هندانوویچ از داور کارت زرد دریافت کرد و کوندوگبیا و لوکاتلی نیز از داور کارت زرد دریافت کردند. در پایان میلان گل تساوی را در دقیقه ی ۹۸ به ثمر رساند و بازی ۲-۲ به پایان رسید.

کارت زرد: کوچکا از میلان در دقیقه ی ۳۴ و لوکاتلی در دقیقه ی ۹۵ ، کاندروا از اینتر در دقیقه ی ۳۷ ، هندانوویچ و کوندوگبیا از اینتر

گلها: کاندروا در دقیقه ی ۳۶ و ایکاردی در دقیقه ی ۴۴ برای اینتر ، رومانیولی در دقیقه ی ۸۳ و زاپاتا در دقیقه ی ۹۸

    

3 نظر

  • حمید عزیز ممنون از زحمتی که میکشی.این تنها بازی که دوست نداشتم گزارشش ثبت بشه. فقط می تونم بگم لعنت بر پدر و مادر اون توهیر و پیولی با هم. مرتیکه ترسو. آشغال بزدل.لیاقتت مربی گری توی پسکاراست نه اینتر