اخبار برگزیده

20 فوریه 2018

مارکا: بازخرید کندوگبیا توسط والنسیا قطعی نیست

20 فوریه 2018

به روز رسانی وضعیت دی فرای به گزارش آلفردو پدولا

20 فوریه 2018

انتقاد شدید مدافع سابق اینتر از وضعیت تیم

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر 2-1 بولونیا : بازیکنان نیمکت نشین اسپالتی را نجات دادند

از هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال سری آ ، تیم های اینتر و بولونیا به مصاف هم رفتند.

اسپالتی در این دیدار تیمش را با هاندانوویچ – کانسلو – میراندا – اسکرینیار – دی امبروزیو – وسینو – والرو – کارامو – بروزوویچ – پرسیچ و ادر به میدان فرستاد و در همان دقیقه اول توسط ادر روی پاس بروزوویچ به گل رسید.

اما در دقیقه 24 رودریگو پالاسیو روی اشتباه میراندا که در دفع توپ به مشکل خورد توانست گل تساوی را وارد دروازه ی تیم سابق خود کند.نیمه اول با نتیجه 1-1 به اتمام رسید . نراتزوری ها مانند بازی های قبل در این نیمه بدون برنامه بودند و هدفی جز سانتر روی دروازه ی بولونیا را دنبال نمیکردند.

در آغاز نیمه دوم لیساندرو لوپز به جای میراندا وارد بازی شد و در دقیقه 58 بروزوویچ در حالیکه از سوی تماشاگران هو می شد جای خود را به رافینیا داد.

با ورود رافینیا نراتزوری ها نبض بازی را برای دقایقی در دست گرفتند و در دقیقه 63 یان کارامو با شوت سرکش از پشت محوطه جریمه گل دوم را برای اینتر به ثمر رساند.دقایقی بعد از این گل و در دقیقه 68 ام بایه بازیکن بولونیا با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

در دقیقه 72 کارامو جای خود را به گالیاردینی داد تا اسپالتی ترجیح دهد دفاع کند و از گل های زده ی خود در برابر بولونیای 10 نفره محافظت کند.در حالیکه دقایقی به پایان بازی نمانده بود ماسینا با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی خارج شد.وی در صحنه ای به صورت وحشتناکی ساق پای لیساندرو لوپز را هدف قرار داد و در ادامه اینتر فاتح این بازی شد تا آنها بعد از هفته های متوالی بالاخره طعم برد را بچشند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد