اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

اینتر 2-1 تاتنهام؛ والی زیبای کاپیتان و تیر خلاص وسینو

 

اینتر دات آی آر _ اینتر پس از 6 سال لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کرد.

 

امشب اینتر در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 2018_2019 در ورزشگاه جوزپه مئازا که حدود 70 هزار طرفدار در آن حضور داشتند به مصاف تاتنهام رفت. کوروا نورد در ابتدای بازی بنر “ما برگشتیم” را در معرض نمایش قرار داده بود که تصویر آن را میبینید:


اسپالتی در این بازی هندانوویچ ، دی فرای ، میراندا ، آساموآ ، اشکرینیار ، وسینو ، بروزوویچ ، ناینگولان ، پرسیچ ، پولیتانو و ایکاردی را وارد بازی کرده بود در حالی که پوچتینو یازده بازیکن به نامهای فورم ، سانچز ، فرتونگن ، بن دیویس ، اوریه ، دایر ، دمبله ، اریکسن ، لاملا ، سون و هری کین را به بازی فرستاد. در نیمه اول بازی ، موقعیت های زیادی روی دروازه های دو تیم وجود نداشت و شاید جدی ترین و مهم ترین موقعیت صحنه ای بود که هری کین با هندانوویچ تک به تک شد ولی دریبل ناموفقی در برابر گلر اسلونیایی اینتر داشت. در 45 دقیقه آغازین سانچز از تاتنهام و پرسیچ و اشکرینیار از اینتر نیز از کلمنت تورپن داور فرانسوی کارت زرد دریافت کردند.

اولین اتفاق نیمه دوم کارت زردی بود که فرتونگن مدافع بلژیکی اسپرز دریافت کرد. در دقیقه 53 اریکسن شوتی به سمت دروازه زد که پس از برخورد به میراندا با تغییر مسیری جزئی وارد دروازه هندانوویچ شد. اولین موقعیت جدی اینتر در دقیقه 57 بود که ضربه سر پرسیچ را فورم به آغوش کشید. اولین تعویض تاتنهام آمدن مورا به جای سون در دقیقه 64 بود و ثانیه هایی پس از آن کاندروا بعنوان اولین تعویض افعی ها جانشین پرسیچ شد. بازی با حملات تاتنهام ادامه داشت که هندانوویچ مانع گلزنی آنها شد. در دقیقه 72 کیتا بالده بعنوان دومین تعویضی بجای پولیتانو وارد زمین شد و هری وینکس جای اریک لاملا را گرفت. اشتباهات فردی بازیکنان اینتر در نیمه زمین حریف در این دقایق به اوج خود رسید در دقیقه 80 فورم به علت تاخیر در شروع بازی از تورپن کارت زرد دریافت کرد. اما در دقیقه 85 شوت والی و زیبای مائورو ایکاردی از پشت محوطه روی پاسی که آساموآ ارسال کرده بود به گوشه دروازه تاتنهام رفت و حساب کار یک بر یک شد. در دقیقه 88 والرو جای ناینگولان را گرفت و دنی روز نیز جای هری کین به میدان آمد تا تعویض های دو تیم به اتمام برسد. در دقایق پایانی اینتر به شدت حملات خود افزود تا در نهایت ضربه سری که دی فرای به سمت دروازه تاتنهام فرستاده بود را وسینو با ضربه سر در دقیقه 90 به گل تبدیل کرد. پس از این گل وقتی برای تاتنهام باقی نماند و بازی با نتیجه دو بر یک به سود اینتر خاتمه یافت.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد