اخبار برگزیده

23 سپتامبر 2020

زنده | پوشش اخبار نقل و انتقالاتی چهارشنبه 23 سپتامبر

22 سپتامبر 2020

جانشین اشکرینیار در صورت انتقال به تاتنهام شناسایی شد؛ کاندروا…

22 سپتامبر 2020

رسمی؛ آرتورو ویدال به اینتر پیوست

اینتر ۳-۲ بلونیا : پیروزی دشوار اینتر با سوپر گل موریلو

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در اولین بازی جام حذفی به مصاف تیم بلونیا رفت. پیولی در این بازی از ترکیب ۴-۲-۳-۱ استفاده کرد و گابریل باربوسا نیز ار ابتدا در تزکیب قرار داشت.

 

در دقایق ابتدایی اینتر توپ و میدان را در اختیار داشت. دقیقه ی ۸ مسابقه پشت محوطه ی جریمه بدلیل خطا بر روی ادر ، یک ضربه ی کاشته نصیب اینتر شد و شوت کاشته ی ادر با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۱۶ شوت دسترو به بازیکنان اینتر برخورد کرد و مدل نیز با سراسیمگی توپ را دور کرد. بازیکنان بلونیا بازی فیزیکی را ارائه می کردند و با خطاهای متعدد سعی در متوقف کردن بازیکنان اینتر داشتند. دقیقه ی ۲۳ گابریل در عرض حرکت کرد و اقدام به شوت زنی کرد و دروازه بان بولونیا شوت وی را در اختیار گرفت.

دو تیم موقعیت خاصی بر روی دروازه های یکدیگر ایجاد نمی کردند. دقیقه ی ۳۱ نیز بدلیل خطا بر روی گابریل باربوسا ، اینتر در پشت محوطه ی جریمه ی حریف صاحب یک ضربه ی کاشته شد که باز هم ادر ضربه زد و توپ با برخورد به دیوار دفاعی به کرنر رفت. دقیقه ی ۳۴ نراتزوری توسط موریلو به گل رسید. ژوآو ماریو ضربه ی کرنر را فرستاد و جیسون موریلو با یک ضربه ی برگردان بسیار زیبا توپ را وارد دروازه ی بلونیا کرد و حساب کار را یک بر صفر به نفع اینتر کرد.

در دقیقه ی ۳۹ بازهم اینتر به گل رسید. در یک ضد حمله اینبار پالاسیو با پاس عالی ماریو با دروازه بان تک به تک شد و برای اینتر گلزنی کرد و حساب کار را دو بر صفر کرد. دقیقه ی ۴۳ بولونیا توسط ژمایلی یکی از گلها را جبران کرد و حساب کار را ۲ بر ۱ کرد. در پایان نیمه ی اول بازیکنان دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ به سود اینتر به رختکن رفتند.

در نیمه ی دوم دو تیم بدون تعویض دوباره به زمین مسابقه برگشتند. دقیقه ی ۵۰ ادر برای ماریو سانتری زیبا فرستاد اما ضربه ی سر ماریو با اختلاف نسبتا اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۱ دونساه بدلیل خطا بر روی کندوگبیا کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۴ سانتر خطرناک ادر توسط مدافعان بلونیا به بیرون فرستاده شد.

دقیقه ی ۵۵ ادر از پشت محوطه ی جریمه یک شوت زد که با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۷ نیز شوت ادر با اختلاف بسیار اندک به بیرون رفت. دقیقه ی ۶۱ مونیر به جای ریتزو به مسابقه آمد. در دقیقه ی ۶۳ دی آمبروزیو بدلیل خطا بر روی بلزیکن بولونیا از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۶۶ پالاسیو از زاویه ی بسته اقدام به شوتزنی کرد که دروازه بان بولونیا شوت وی را برگشت داد. دقیقه ی ۶۸ بازیکن بولونیا دچار اشتباه شد و به ماریو پاس داد و ماریو نیز اقدام به شوتزنی کرد اما دروازه بان شوت وی را مهار کرد.

دقیقه ۷۱ کاندروا جای باربوسا را در زمین گرفت و پالاسیو نیز با ایکاردی تعویض شد و ژمایلی نیز با آدلم ناج تعویض شد. دقیقه ی ۷۳ بولونیا به گل رسید. دونساه با یک ضربه ی سر نتیجه ی بازی را ۲-۲ کرد. دقیقه ی ۷۸ نیز ایکاردی یک موقعیت گل بسیار عالی را از دست داد. دقیقه ی ۷۹ اوکونکو به جای دسترو به زمین آمد. دقیقه ی ۸۳ شوت آرام کندوگبیا توسط دروازه بان بولونیا مهار شد. دقیقه ی ۸۷ نیز شوت ضعیف ادر به بیرون رفت. در پایان تلاش اینتر ثمر بخش نبود و بازی به وقت های اضافه کشیده شد.

در ابتدای نیمه ی اول وقتهای اضافه مارسلو بروزوویچ به جای ادر وارد زمین چمن شد. دقیقه ی ۹۸ کاندروا گل سوم را برای اینتر به ثمر رساند. در یک رفت و برگشت توپ به کاندروا رسید و وی نیز دروازه ی بلونیا را با یک شوت باز کرد و حساب کار را ۳ بر ۲ به نفع نراتزوری کرد. دقیقه ی ۱۰۳ دی فرانچسکو بدلیل خطا بر روی دی آمبروزیو از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۱۰۵ نیز مدل کارت زرد دریافت کرد.

در نیمه ی دوم وقتهای اضافه افعی ها سعی در کنترل بازی داشتند. دقیقه ی ۱۰۹ نیز داور به کاندروا کارت زرد نشان داد. در ادامه تلاشهای بلونیا برای گل تساوی بی نتیجه بود و اینتر موفق شد اولین بازی جام حذفی را پیروز شود.

 

گلها: موریلو در دقیقه ی ۳۴ و پالاسیو در دقیقه ی ۳۹ و کاندروا در دقیقه ی ۹۸ برای اینتر ، ژمایلی در دقیقه ی ۴۳ و دونساه در دقیقه ی ۷۳ برای بولونیا

کارت زرد: دی آمبروزیو و مدل و کاندروا از اینتر ، دونساه و دی فرانچسکو از بلونیا

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد