اخبار برگزیده

27 ژانویه 2021

10 نکته آماری از دیدار اینتر-میلان

27 ژانویه 2021

سیر تا پیاز درگیری بین لوکاکو و ابراهیموویچ

27 ژانویه 2021

نظرات کونته در مورد بردن میلان، اریکسن و درگیری لوکاکو با زلاتان

اینتر ۳ – پسکارا ۰ : پیروزی های متوالی افعی ها هنوز ادامه دارد

اینتر دات آی آر _ نراتزوری در هفته ی ۲۲ سری آ در استادیوم جوزپه مه آتزا میزبان تیم پسکارا بود. در این بازی مانند همیشه استفانو پیولی تیمش را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ وارد میدان کرد. مدل و میراندا زوج خط دفاعی اینتر را تشکیل داده بودند.

 

دقایق آغازین نراتزوری توپ و میدان را در اختیار داشت و پسکارا نیز به دنبال ضد حمله بود. دقیقه ی ۸ دروازه بان پسکارا سانتر خطرناک پریسیچ را در اختیار گرفت. دقیقه ی ۱۳ ضربه ی سر بسیار خطرناک میراندا با اختلاف اندک ار کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ی ۲۲ بازیکن پسکارا دروازه ی اینتر را باز کرد اما گل او در موقعیت آفساید زده شد و توسط داور مردود اعلام شد. دقیقه ی ۲۳ نیز ماریو اقدام به شوتزنی کرد و شوت او با برخورد به بازیکن پسکارا به بیرون رفت.

دقیقه ی ۲۳ اینتر توسط دی آمبروزیو به گل رسید ؛ بروزوویچ توپ را بر روی دروازه ی پسکارا سانتر کرد و دی آمبروزیو نیز با یک ضربه به راحتی دروازه ی پسکارا را باز کرد و حساب کار را یک بر صفر به نفع اینتر کرد. دقیقه ی ۳۲ پریسیچ نیز در عرض حرکت کرد و شوت کات داری را روانه ی دروازه کرد که به بیرون رفت. دقیقه ی ۳۴ نیز گالیاردینی با سر ضربه ی محکمی به توپ زد که به بیرون رفت. دقیقه ی ۳۶ نیز ماریو از اشتباه مدافعین پسکارا بهره برد و با دروازه بان تک به تک شد اما نتوانست دروازه را باز کند.

دقیقه ی ۳۷ شوت بروزوویچ توسط دروازه بان پسکارا به کرنر فرستاده شد. دقیقه ی ۴۳ اینتر توسط ماریو به گل دوم رسید. پریسیچ سانتری دقیق را برای ماریو فرستاد و هافبک پرتغالی نیز توپ را وارد دروازه کرد. در پایان نیمه ی اول اینتر با یک بازی چشمنواز توانست با دو گل به رختکن رود.

در آغاز نیمه ی دوم نیز اینتر سوار بر بازی بود. دقیقه ی ۴۷ کاندروا از پشت محوطه ی جریمه شوتی را روانه ی دروازه کرد که به بیرون رفت. در دقیقه ی ۵۳ نیز شوت بروزوویچ به بیرون رفت. دقیقه ی ۵۴ ناگاتومو به دلیل خطا از داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه ی ۵۵ کرشنزی از پسکارا به جای استنداردو به میدان آمد. دقیقه ی ۵۷ ضربه ی کاشته ی بازیکن پالرمو با اختلاف اندک از بالای دروازه ی هندانوویچ به بیرون رفت.

در دقیقه ی ۶۵ شوت کات دار بروزوویچ به بیرون رفت. دقیقه ی ۶۷ بیراگی به دلیل خطا بر روی کاندروا از داور کارت زرد گرفت. دقیقه ی ۷۰ پریسیچ با ادر تعویض شد. دقیقه ی ۷۳ نراتزوری به گل سوم رسید. سانتر زمینی ایکاردی ، ادر را در موقعیت گلزنی قرار داد و این مهاجم نیز به راحتی توپ را وارد دروازه ی پسکارا کرد و اینتر را سه بر صفر جلو انداخت. دقیقه ی ۷۵ چری از پسکارا به زمین مسابقه آمد. دقیقه ی ۷۶ نیز باربوسا به جای کاندروا وارد زمین چمن شد.

دقیقه ی ۸۰ باربوسا میتوانست گل چهارم را بزند اما دروازه بان پسکارا شوت وی را برگشت داد. دقیقه ی ۸۲ نیز کوباس از پسکارا به زمین آمد. دقیقه ی ۸۵ نیز سانتون به جای دی آمبروزیو وارد میدان شد. در پایان اینتر توانست در یک بازی زیبا ۳ بر ۰ برنده شود و به رده ی چهارم سری آ صعود کند.

 

گلها: دی آمبروزیو در دقیقه ی ۲۳ ، ماریو در دقیقه ی ۴۳ ، ادر در دقیقه ی ۷۳ برای اینتر

کارت زرد: ناگاتومو از اینتر در دقیقه ی ۵۴ ، بیراگی از پسکارا در دقیقه ی ۶۷

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد