اخبار برگزیده

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

26 فوریه 2021

سیزده خبر روز جمعه، 26 فوریه

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

اینتر (3)1-1 (4)لاتزیو : نراتزوری از جام حذفی نیز حذف شد …

از مرحله ی یک چهارم نهایی رقابتهای کوپا ایتالیا تیم اینتر در میلان میزبان لاتزیو بود.

اسپالتی در این دیدار با ترکیب هاندانوویچ – دی امبروزیو – میراندا – اسکرینیار – آساموا – گالیاردینی – بروزوویچ – پولیتانو – ماریو – کاندروا و ایکاردی به میدان رفت.

در نیمه اول این تیم مهمان بود که بازی خود را به اینتر تحمیل کرد و توانست موقعیت های مناسبی برای گلزنی ایجاد کند اما در مقابل نراتزوری ها در این نیمه کاملا بی انگیزه ظاهر شدند و حتی شوتی به درون دروازه لاتزیو روانه نکردند تا نیمه اول بدون این که توپی از خط دروازه ها عبور کند به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم وسینو به جای گالیاردینی وارد بازی شد اما بازهم لاتزیو بهتر بازی را شروع کرد و میل بیشتری به پیروزی داشت.اینتر که در خط حمله چندان زهر دار به نظر نمیرسید توسط مربی خود دست به تعویض دوم زد.لوتارو مارتینز به جای ماریو به میدان امد تا ایکاردی در خط حمله به کمک وی چاره ی درد اسپالتی باشد.

در اواخر نیمه دوم لاتزیو فشار حملات خود را افزایش داد ولی سمیر هاندانوویچ در چند صحنه ناجی اینتر شد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.

در وقت های اضافه ناینگولان و سدریک به جای کاندروا و پولیتانو به بازی آمدند .

در دقیقه 107 ایموبیله اولین گل بازی را وارد دروازه میزبان کرد تا اسپالتی و اینتر در خطر حذف از جام حذفی قرار گیرند . بعد از این گل نراتزوری ها فشار حملات خود را افزایش دادند اما راهی از پیش نبردند تا اینکه در ثانیه پایانی این بازی یک ضربه پنالتی به سود اینتر اعلام شد و ایکاردی این دیدار را به ضربات پنالتی کشاند.

در ضربات پنالتی بروزوویچ ، ایکاردی ، سدریک ضربات خود را گل کردند و لوتارو مارتینز و ناینگولان ضربه های خود را از دست دادند تا لاتزیو در ضربات پنالتی 4-3 از سد اینتر عبور کند و حریف میلان در دور بعدی شود

 

 

    

2 نظر

  • آقا من به عنوان یه هوادار امشب دوست داشتم اینتر ببازه شاید این اسپالتی رو کنار بزارن ما پارسال شانسی صعود کردیم امسال هم حتی بازیهایی رو که می بریم خوب بازی نمی کنیم این آساموا دی امبروزیو میراندا هیچ کدوم در حد اینتر نیستن این ناینگولان رو گفت بخرن بعد یه استعداد مثل زانیلو رو دادیم که الان رئال می خواهد اون بدبخت باربوسا رو اصلا بازی نداد جو تیم هم که افتضاحه چقدر یه مربی می‌تونه ضعیف عمل کنه که یک بازیکن به خودش اجازه بده اعلام جدایی از تیم کنه امیدوارم ژوزه مورینیو برگرده 
  • ۲موقعیت ۱۰۰% گلزنی رو کاندروا و مارتینز بیرون زدن، هنوزم توپای آخرو نمیتونیم به هدف بزنیم. با وجود بازیکنای درجه۲ که نیمکت‌نشین بودنو بخاطر آماده نبودن بازیکنای ترکیب اصلی فصل پیش به اجبار تو ترکیب اصلی دارن بازی میکنن حتی گرفتن سهمیه چمپیونز سال بعد هم تو ابهامه. پریشیچ بازیکنی که اسپالتی خواستار موندنش واسه این فصل شد حاشیه درست کردو مربی نتونس حاشیه‌هارو جمع کنه. تاکتیک حمله از جناحین دیگه خسته‌کننده‌س واسه همه‌مون. امیدوارم فقط سهمیه چمپیونز رو بگیریمو با یه خونه‌تکونی بریم واسه شروع فصل بهتر بدون اسپالتی. FORZA INTER