اخبار برگزیده

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

6 آگوست 2020

رسمی؛ الکسیس سانچز به صورت آزاد به اینتر پیوست

بارسلونا 2-0 اینتر؛ بازگشت از نیوکمپ با دستانی خالی

 

اینتر دات آی آر _ اینتر پس از شکست مقابل بارسلونا در جایگاه دوم گروه خود باقی ماند.

 

در هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان فصل 2018_2019 دو تیم اینتر و بارسلونا با قضاوت اُویدیو هاتگان در استادیوم نیوکمپ به مصاف هم رفتند. لوچانو اسپالتی در این دیدار هندانوویچ، دی آمبروسیو، میراندا، اشکرینیار، آساموآ، بروزوویچ، وسینو، والرو، کاندروا، پرسیچ و ایکاردی را به میدان فرستاد در حالی که ارنستو والورده با تراشتگن، روبرتو، لنگلت، پیکه، آلبا، آرتور، بوسکتس، رافینیا، راکیتیچ، کوتینیو و سوارز کار را آغاز کرد.


بازی متعادل و آرام آغاز شد. در این نیمه اینتر در بخش عظیمی از بازی به دفاع تیمی پرداخت و چشم به ضد حملات داشت و با رسلونا نیز پاسکاری های پرتعداد خود به دنبال باز کردن دفاع فشرده افعی های شهر میلان بود. اولین ضربه به سمت دروازه ها در این بازی توسط ایوان پرسیچ زده شد. تراشتگن در حالی که بیرون از دروازه آمده بود توپ را به میانه های میدان فرستاد که توپ به وینگر کروات اینتر رسید و او قصد داشت از راه دور گلی شبیه به گل دژان استانکوویچ به شالکه در سال 2011 به ثمر برساند ولی ضربه اش به بیرون رفت. در دقیقه 18 اولین خطر بارسلونا از روی ضربه کرنر بدست آمد که هندانوویچ توپ را دفع کرد. دقایقی بعد نیز ایکاردی با دروازه بان حریف در موقعیت تقریبا تک به تک قرار گرفت که سر توپ زدن او باعث شد خودش تعادل خودش را بر هم بزند و به زمین بیفتد. در دقیقه 32 پاس عالی سوارز در فضای خالی پشت سر اشکرینیار و دی آمبروسیو فرود آمد و رافینیا دروازه تیم سابقش را باز کرد. در دقیقه 37 ضربه والی وسینو از پشت محوطه از بالای دروازه تر اشتگن به بیرون رفت. در دقیقه 45 نیز ضربه کاشته کوتینیو به یکی از بازیکنان در بین راه اصابت کرد و با فاصله ای اندک به بیرون رفت و پس از آن صحنه داور بلافاصله در سوت خود دمید و بازی در نیمه اول با حساب یک بر صفر خاتمه یافت.


نیمه دوم را اینتر هجومی تر آغاز کرد و در ابتدای این نیمه پولیتانو جای کاندروا را در زمین گرفت. در چهارمین دقیقه از این نیمه بهترین شانس اینتر در این بازی را این بازیکن چپ پا و تازه وارد به آسمان زد. بارسلونا رفته رفته هجوم را آغاز کرد و در دقیقه 58 هندانوویچ مانع گلزنی سوارز از روی ضربه سر شد. دو دقیقه بعد نیز دفع اشتباه آساموآ توپ را به لنگلت رساند اما ضربه او را هندانوویچ با پا دفع کرد. در دقیقه 62 اسپالتی با آوردن لوتارو مارتینز بجای والرو تیم را هجومی تر کرد و اینتر کمی از حالت فشرده خارج شد. در دقیقه 70 ضربه کوتینیو به تیر دروازه اینتر خورد. دو دقیقه بعد نیز کیتا بالده بجای پرسیچ وارد زمین شد تا نراتزوری هجومی تر از قبل شود. دقایقی بعد در محوطه جریمه توپ روی سر این وینگر سنگالی ارسال شد که ضربه او آرام بود و تراشتگن آن را جمع کرد. در دقیقه 81 راکیتیچ با ضربه ای فنی با پای چپ دروازه اینتر را تهدید کرد. در دقیقه 83 پاس این هافبک کروات به جوردی آلبا نفوذ کرده رسید و او گل دوم آبی و اناری ها را با پای چپ در صحنه ای ای تک به تک با هندانوویچ به ثمر رساند. این گل نیز مثل گل اول از فضای خالی پشت سر اشکرینیار و دی آمبروسیو زده شد. در دقیقه 89 ضد حمله ای نصیب اینتر شد اما ضربه مارتینز آرام بود. در دقیقه 90 نیز در صحنه ای تقریبا تک به تک بازهم هندانوویچ نگذاشت مهاجم اروگوئه ای حزیف دروازه را باز کند. در نهایت بازی با همان دو گل خاتمه یافت. اینتر با 6 امتیاز بالاتر از تاتنهام و آیندهوون دو تیم یک امتیازی در رتبه دوم گروه قرار گرفته است.

    

هیچ نظری وجود ندارد