اخبار برگزیده

8 آگوست 2020

تلاش اینتر برای پیشی گرفتن از میلان در رقابت برای میلنکوویچ

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

“باید اطمینان حاصل کنیم که آمار خوب همزمان با کسب نتیجه باشد”

اینتر دات آی آر _ سرمربی اینتر می گوید باید در مقابل ورونا مراقب بود اما تیمش برای برد وارد بازی می شود.

بخشی از صحبت های کونته با اینتر تی وی قبل از دیدار فردا شب مقابل ورونا:

بازی برابر بولونیا را فراموش می کنیم تا برای دیدار با ورونا آماده شویم. در چنین مواردی این واقعیت که به زمان بازی بعدی نزدیک هستیم نکته مثبتی است زیرا با وجود باقی ماندن کمی تلخی و نا امیدی از بازی قبلی، مجبور هستیم روی مسابقه بعدی متمرکز شویم. برای دیدار برابر تیم خوب ورونا مثل سایر مسابقات خود آماده می شویم و تلاش می کنیم نقاط ضعف و قوت حریف را در جزئیات تجزیه و تحلیل کنیم تا بفهمیم باید در کجا خوب باشیم و در کجا نیاز است توجه بیشتری کنیم. مهم است همه بازیکنان بدانند که قرار است چه نوع از بازی را انجام دهیم. ورونا فصل خوبی را پشت سر گذاشته و علاوه بر داشتن یک مربی خوب، جوانان جذابی را نیز در تیم خود دارد و بازی فیزیکی از نقاط قوت آنها محسوب می شود. باید خوب کار کنیم و آماده باشیم تا از هر جنبه ای، چه فیزیکی و چه تاکتیکی، واکنش خوبی به حرکات آنها داشته باشیم. بازی رفت برابر ورونا را به یاد دارم که در ابتدا با یک گل عقب افتادیم اما در ادامه بازی واکنش خوبی نشان دادیم. در آن بازی خوب کار کردیم و ضربات زیادی به سمت دروازه آنها زدیم و درنهایت به لطف ضربه بارلا 3 امتیاز را گرفتیم. آن دیدار دلیل دیگری است که نشان می دهد که با تیم خوبی بازی داریم و بنابراین باید مراقب باشیم اما در عین حال پیروزی را می خواهیم.

کونته در انتها در مورد رکورد عالی اینتر در بازی های خارج از خانه و همچنین آمار عالی در زمینه گلزنی و مالکیت توپ (پس از برداشته شدن قرنطینه) در بازی ها نیز گفت:

موضوعی که ما حتی از ابتدای فصل که تماشاگران می توانستند وارد ورزشگاه ها شوند، سعی کرده ایم روی بازیکنان کار کنیم این بوده که به این فکر نباشیم که قرار است در خانه بازی کنیم یا خارج از آن. همیشه تمایل به انجام یک بازی عالی و کسب پیروزی در تیم وجود دارد و چنین موضوعی برای تیمی که می خواهد بازی را در کنترل خود درآورد حیاتی است. آمار خوب؟ همیشه پشت این آمارها تفسیری وجود دارد. این آمار و ارقام امیدوار کننده هستند و نشان می دهند که هر بار وارد میدان می شویم به دنبال تسلط بر بازی هستیم. همچنین این واقعیت که اینتر یکی از بهترین تیم ها در زمینه ایجاد شانس در محوطه جریمه است، نشان می دهد که در بازی ها عملکردی فوق العاده ارائه داده ایم اما باید اطمینان حاصل کنیم که این عملکرد خوب منجر به کسب پیروزی نیز شود (همزمانی عملکرد خوب با پیروزی در یک بازی).
    

هیچ نظری وجود ندارد