اخبار برگزیده

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

26 فوریه 2021

سیزده خبر روز جمعه، 26 فوریه

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

با آنتونیو کاندروا ، وینگر جدید اینتر بیشتر آشنا شوید

کاریزماتیک ، محکم ، با تعصب ، رهبر ؛این ها بخشی از ویژگی های آنتونی است.

هوداران اینتر در سال های اخیر خلاء یک بازیکن ایتالیایی متعصب را در ترکیب خود حس میکردند و پیوستن آنتونیو کاندروا به اینتر خبر خوبی برای نراتزوری به شمار میرود. پس از طی یک ماراتن طولانی بالاخره پیوستن کاندروا به اینتر رسمی شد تا روبرتو مانچینی در فصل آینده بتواند از بازیکن محبوب خود در ترکیب تیمش بهره ببرد.

نگاهی می اندازیم به کارنامه این بازیکن:

نام کامل آنتونیو کاندروا
سن ۲۹
ملیت ایتالیا
محل تولد رم
قد ۱٫۸۱ متر
پای تخصصی راست
پست تخصصی وینگر راست ،بال راست (هافبک نفوذی)

 

باشگاه ها

ترنانا ۲۰۰۴-۲۰۰۷ دائمی
اودینزه ۲۰۰۷-۲۰۱۲ دائمی
لیوورنو ۲۰۰۸-۲۰۱۰ قرضی
یوونتوس ۲۰۱۰ قرضی
پارما ۲۰۱۰-۲۰۱۱ قرضی
چزنا ۲۰۱۱-۲۰۱۲ قرضی
لاتزیو ۲۰۱۲-۲۰۱۶ دائمی
اینترمیلان ۲۰۱۶-؟ دائمی

 

اقتخارات

قهرمانی در کوپا ایتالیا لاتزیو ۲۰۱۲-۲۰۱۳
مدال برنز جام کنفدراسیون ها ایتالیا ۲۰۱۳

 

شبکه های اجتماعی

a_candreva

 

بیوگرافی

 

آغاز

آنتونیو کاندروا فوتبال خود در رده جوانان را از باشگاه محلی لودیجیانی آغاز کرد.در آن زمان لقب آنتونی اِل تیمیدو به معنای خجالتی بود. دلیل آن هم این بود که سبک کاندروا در آن زمان محافظه کارانه و به دور از درگیری بود. در سال ۲۰۰۳ او تصمیم گرفت به لیگ C1 و تیم ترنانا بپیوندد. پس از انجام بازی های متععد در آن فصل از سوی کاندروا بالاخره توانستند مجوز حضور در سری B را بدست آوردند. فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ برای ترنانا به خوبی پیش نرفت و آنها دوباره به سری C1 سقوط کردند.با این وجود تلاش های آنتونی از چشم دیگران دور نماند و چند تیم در سری A خواهان به خدمت گیری او شدند.

ورود به سری A

در ژوئن سال ۲۰۰۷ کاندروا با امضای قراردادی با باشگاه اودینزه راهی سطح اول فوتبال ایتالیا شد.در ابتدا او برای تیم پریماورا به میدان می رفت و پس از نشان دادن لیاقت خود بالاخره اولین بازی خود در سریA را ژانویه ۲۰۰۸ تجربه کرد. پس آن نیز او هر چند نامنظم برای تیمش به میدان رفت.

قرض , قرض , قرض و قرض

سال های آینده برای کاندروا سال های چندان جالبی نبود. او هر سال به تیم های دیگر قرض داده میشد و این روند پیشرفت آنتونی را با مشکل مواجه کرد.

لیوورنو ، یوونتوس ، پارما و چزنا مقصد های کاندروا در سال های بین ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ بود.البته او دربین این دوره  باز هم مجال حضور در اودینزه را پیدا کرد. کاندروا از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ مجموعا ۱۲۰ بازی برای باشگاه های خود انجام داد و ۹ به ثمر رساند.

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید.

 

آتزوری تایم

آنتونیو کاندروا سابقه بازی در تمام رده های ملی را دارد. او در سال ۲۰۰۴ به تیم ملی زیر ۱۸ ساله های ایتالیا دعوت شد. در سال ۲۰۰۸ کاندروا و یارانش جواز حضور در المپیک پکن را به دست آوردند.هر چند آنتونیو در آن زمان در ترکیب اصلی نبود و آلترناتیوی برای توماسو روکی به شمار میرفت.در سال ۲۰۰۹ کاندروا در مسابقات جام ملت های زیر ۲۱ ساله های اروپا حضور داشت. جایی که ایتالیا عنوان قهرمانی را به آلمان واگذار کرد.

در نوامبر ۲۰۰۹ نام کاندروا در میان دعوت شده گان به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایتالیا به چشم میخورد و او در مسابقه ی بین ایتالیا و هلند به میدان رفت.

سال آینده و پیش از جام جهانی کاندروا و ۲۹ نفر دیگر به اردوی آمادگی آتزوری دعوت شدند اما مارچلو لیپی بر نام کاندروا خط کشید تا او جام جهانی آفریقای جنوبی را از دست دهد.

پس حضور پراندلی بر روی نیمکت لاجوردی پوشان کاندروا فرصت بیشتری برای بازی در تیم ملی به دست آورد. در سال ۲۰۱۳ کاندروا و یارانش در رتبه سوم جام کنفدراسیون ها قرار گرفتند.

یورو ۲۰۱۶ به نوعی بهترین تورنمنت ملی آنتونی از لحاظ عملکرد فردی لقب میگیرد. در بازی اول مقابل بلژیک کاندروا با پاس گل خود زمینه ساز یکی از دو گل ایتالیا شد. کنته اعتقاد زیادی به کاندروا داشت و آنتونی نیز به خوبی جواب اعتماد سرمربی خود را داد.بازی کردن در پست بال راست در ترکیب ۳-۵-۲ باعث شد توانایی های کاندروا بیش از پیش دیده شود.هر چند ایتالیا به مانند سال های اخیر باز هم دستش از جام دور ماند و در ضربات پنالتی مغلوب ژرمن ها شدند.

در کارنامه کاندروا ۴۰ بازی ملی و ۴ گل دیده میشود.

 

بازگشت شکوهمندانه به شهر مادری

سال ۲۰۱۲ برای کاندروا سال بهتری بود. در آن زمان باشگاه لاتزیو برای جذب کاندروا اقدام کرد و او را به ترکیب خود اضافه کرد. این انتقال برای لاتزیو هیچ هزینه ای نداشت و با قراردادی آزاد این بازیکن را به خدمت گرفت. قرارداد قرضی رایگان و با حق خرید اجباری بین لاتزیو و اودینزه امضا شد.

پس از آمدن ولادیمیر پتکویچ در سال ۲۰۱۳ کاندروا نیز به شکوفایی فوتبالی خود رسید. او حالا جای خود را در قلب هواداران لاتزیو باز کرده بود و محبوب سکو ها شد. پاس گل های کاندروا راه گشای تیمش شده بود و گره بازی را برای لاتزیو باز میکرد. در جریان پیروزی ۳-۰ برابر پالرمو کاندروا با به ثمر رساندن یکی از گل ها توانست اولین گل خود برای عقاب ها را به ثمر برساند.

در ۲۶ می ۲۰۱۳ کاندروا و یارانش در فینال کوپا ایتالیا باید مقابل حریف سنتی و همشهری خود در یک بازی تاریخی قرار میگرفتند. لاتزیو توانست از پس رم بربیاید تا هواداران این تیم پایتخت نشین شیرینی دو چندانی را تجربه کنند.

مجموعا از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ آنتونی ۱۵۰ بازی برای لاتزیو انجام داد و ۴۱ گل به ثمر رساند.

 

تحقق یک رویا

در تابستان ۲۰۱۶ سران اینتر با فشارهای سرمربی خود نسبت به خرید کاندروا اقدام کردند و پس از کش و قوس های فراوان ، لوتیتو رئیس سخت گیر باشگاه لاتزیو موافقت خود با این انتقال را اعلام کرد. کاندروا پس از رسمی شدن قرارداد آمدن به اینتر را تحقق یک رویا دانست و گفت من همیشه اینتر را میخواستم.

خوش آمدی آقای ۸۷!

 

اختصاصی سایت اینترمیلانو

    

2 نظر

  • مبارکه همه اینتری ها واقعا خوبه که اومده بعد مدت ها یه ایتالیایی خوب اومد اینتر امیدوارم بتونه برای تیم مفید باشه و بتونیم امسال سهمیه رو بگیریم ..... فورزا اینتر
  • دفاع خوبه سمت راست وچپ قوی شدن فقط مونده خط میانی و حمله اگه گابیگل بیاد با اسکار عالی میشه حداقل دوم بشیم یوونتوس ک تیمش رو برا قهرمانی اروپا بسته انشاالله سال دیگه خیلی قوی تر بشیم کم کم داریم بهتر میشیم بخاطر فیر پلی مالی دست وبال سرمایه گزاران جدید بستس فقط بازیکنای ب درد نخور بفروشن مثل پالاسیو ملو مدل اصلا درحد اینتر نیستن