اخبار برگزیده

20 فوریه 2018

مارکا: بازخرید کندوگبیا توسط والنسیا قطعی نیست

20 فوریه 2018

به روز رسانی وضعیت دی فرای به گزارش آلفردو پدولا

20 فوریه 2018

انتقاد شدید مدافع سابق اینتر از وضعیت تیم

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“با توجه به دوره ی افت اخیر ، نمایشی عالی داشتیم”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها همانند روز گذشته مجددا تاکید میکند رافینیا هنوز به آمادگی 100 درصد جسمانی نرسیده است.

 

اینتر موفق شد پس از چندین بازی بدون برد ، بولونیا را با گلهای یان کارامو و ادر با نتیجه ی دو بر یک شکست دهد. لوچانو اسپالتی پس از این بازی به مدیاست پرمیوم گفت:

“در مجموع بخوبی کار کردیم. در به تساوی رسیدن بازی در نیمه اول اشتباهی مرتکب شدیم اما نیمه دوم خوبی را پشت سر گذاشتیم. سه امتیاز مهم را بدست آوردیم ؛ مخصوصا برای طرفداران که همیشه و حتی در دوران افت ما نیز به ما نزدیک هستند. امروز بازهم شاهد این بودیم که 50 هزار نفر از آنها کنار ما بودند که این نشان میدهد آنان میخواهند پای ما بمانند. باید کمی بر کیفیتمان بیافزاییم بدون اینکه تعادلمان را از دست بدهیم. این درست است که توپ را در بسیاری از موارد از دست دادیم اما به آنها اجازه ندادیم شانس واقعی روی دروازه ما ایجاد کنند. با در نظر گرفتن دوره نامطلوب اخیری که در آن قرار گرفته بودیم نمایش امروز استثنایی بود. غلبه کردن بر شرایط سخت برای هر بازیکنی آسان نیست. تحت فشار قرار داریم زیرا برای رسیدن به لیگ قهرمانان در حال مبارزه ایم و پس از پشت سرگذاشتن نیم فصل اولی باورنکردنی و عالی ، انتظارات از ما شکل میگیرند. در این هفته ی سپری شده تلاش کردم تا از بازیکنان چیز متفاوتی را طلب کنم. در مدتی که از فرم خوب خود دور شده بودیم فاصله ی زیاد هافبک ها و مدافعان کناری به چشم می آمد.  در این زمینه تغییراتی ایجاد کردیم و اوضاع بهتر شد. کارامو ؟ او گل فوق العاده ای با پای چپ خود به ثمر رساند. سرعت و تکنیک کارامو بالاست و میتواند هر حریفی را بترساند اما باید هنوز روی وقفه هایی که دارد کار کند. رافینیا ؟هنگامی که او توپ را در اختیار دارد به ما با کیفیتش کمک می کند اما او هنوز در آمادگی کامل قرار ندارد. “
    

هیچ نظری وجود ندارد