اخبار برگزیده

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

25 فوریه 2021

اینتر بند بازخرید دیمارکو را در اختیار ندارد؛ جزئیات

25 فوریه 2021

یازده خبر کوتاه روز 24 فوریه

با کریستین آنسالدی ، مدافع جدید اینتر بیشتر آشنا شوید

 

باشگاه اینتر میلان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۶ توانست مدافع فصل گذشته زنیت را که به طور قرضی در جنوا ایتالیا توپ میزد، به خدمت بگیرد.

نگاهی می اندازیم به کارنامه این بازیکن :

نام کامل : کریستین دنیل آنسالدی

سن : ۲۹ سال

ملیت : آرژانتین – ایتالیا

محل تولد : روساریو- آرژانتین

قد :۱٫۸۱ متر

پست بازی : مدافع چپ (قابلیت بازی در دفاع وسط و دفاع راست)

پای تخصصی : چپ ( قابلیت استفاده از هر دو پا )

باشگاه ها :

۲۰۰۵-۲۰۰۸: نیواَلد بویز آرژانتین

۲۰۰۸-۲۰۱۳ : روبین کازان

۲۰۱۳-۲۰۱۶ : زنیت سن پترزبورگ

۲۰۱۴-۲۰۱۵: اتلتیکو مادرید (قرضی)

۲۰۱۵-۲۰۱۶: جنوا (قرضی)

۲۰۱۶ : اینترمیلان

بازی ملی :

۲۰۰۹-۲۰۱۳: ۵ بازی (۱ گل)

افتخارات :

سوپر کاپ اسپانیا : ۱ بار

لیگ روسیه : ۲ بار

جام حذفی روسیه : ۱ بار

 

شبکه های اجتماعی : Instagram(ID:cristian_ansaldi)

 

بیوگرافی :

پدر کریستین علاقه پسرش به فوتبال را در همان سنین کودکی کشف کرد و سعی کرد استعداد او را به ثمر بنشاند. فوتبال حرفه ای کریستین از سال ۲۰۰۵ و با پیوستن او به باشگاه نیو الد بویز آغاز شد . تا سال ۲۰۰۸ که پایان دوران کریستین در این باشگاه بود وی توانست در ۲۹ بازی برای تیمش به صورت فیکس به میدان برود و همچنین موفق به زدن ۲ گل شد.

در سال ۲۰۰۸ باشگاه روبین کازان آنسالدی را به خدمت گرفت . در آن زمان سرمربی روبین کازان از آنسالدی به عنوان مدافع راست استفاده میکرد. سال ۲۰۱۰ وی قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد. از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ نام کریستین آنسالدی دو بار در بین بهترین بازیکنان لیگ روسیه قرار گرفت. حاصل کار او ۱۲۸ بازی و ۲ گل برای روبین بود.

دیگو مارادونا در سال  2009 آنسالدی را به تیم ملی آرژانتین دعوت کرد و او در اولین بازی ملی خود با شماره ۳ در برابر اسپانیا به میدان رفت. او مجموعا ۵ بازی ملی و ۱ گل زده دارد.

 

باشگاه زنیت توانست به ۵ سال حضور آنسالدی در روبین کازان خاتمه دهد و او را با قراردادی سه ساله به شهر سن پترزبورگ بیاورد.

 

سرمربی زنیت از همان ابتدا بنای ناسازگاری با آنسالدی نهاد و به همین دلیل کریستین در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ فقط در ۹ بازی برای زنیت به میدان رفت.

سال بعد دیگو سیموئونه برای جانشینی فیله لوئیز برزیلی هموطن خود را به صورت قرضی به ویسنته کالدرون برد اما آنسالدی در اتلتیکو مادرید هم فروغی نداشت و در آن فصل تنها ۷ بار برای تیمش به میدان رفت.

در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ باشگاه جنوا توانست این بازیکن را به ترکیب خود اضافه کند. بازی های خوب و کم اشتباه آنسالدی تحسین کارشناسان سری آ را براگیخت به طوری که برای چند هفته نام او در تیم منتخب سری آ قرار گرفت .در پایان فصل سایت هوواسکورد نام کریستین آنسالدی را در تیم منتخب فصل قرار داد. پس از این درخشش سران اینتر مجاب شدند برای به خدمت گرفتن این بازیکن اقدام کنند و کریستین آنسالدی با قراردادی سه ساله و با هزینه انتقال ۶ میلیون یورو به اینتر پیوست.

 

 

اختصاصی سایت اینترمیلانو

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد