اینتر دات آی آر _ کونته می گوید بازیکنانش باید تمام توانشان را بگذارند تا پس از سوت پایان بازی با گلادباخ حسرتی نداشته باشند.

اینتر سه شنبه شب از ساعت 23:30 در آلمان به مصاف گلادباخ می رود. نراتزوری برای صعود باید بازی فردا را ببرد و منتظر بازی های هفته آخر باشد. صحبت های آنتونیو کونته قبل از این دیدار را می خوانید:

اینتر برای اینکه فشار بیش از حدی احساس نکند چه چیزی نیاز دارد. آیا این مسابقه بخشی از روند رشد است؟

بسیاری از قضاوت های منفی پس از بازی رئال مادرید انجام شد. صحبتهای زیادی را در مورد آن مسابقه از افراد مختلفی شنیدم که بازی تحت سلطه رئال بوده است. اما کسانی هستند که فراموش می کنند ما بعد از 30 دقیقه 10 نفره شدیم و در آغاز یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم. من هرکسی را به چالش می کشم تا اوضاع را با یک یار کمتر در برابر رئال مارید متحول کند. درست است که این شرایط به دلیل آنچه ما انجام دادیم به وجود آمده است بنابراین باید با کاری که انجام می دهیم وضعیت را بهبود ببخشیم به طوری که دیگر شاهد اشتباهات نباشیم. بازی فردا برابر یک تیم خوب است که در لیگ قهرمانان بسیار خوب عمل می کند. باید تمام توانمان را بگذاریم تا بازی را بدون حسرت ترک کنیم.

صعود از این گروه دیگر به خود اینتر بستگی ندارد. چقدر اعتقاد دارید که اینتر می تواند صعود کند؟

ما لیگ قهرمانان را با آگاهی از این موضوع که مسئول سرنوشت خود هستیم آغاز کردیم و این واقعیت که دیگر سرنوشت صعود در دست خودمان نیست معنی می دهد در بعضی از شرایط خطا و کمبود داشته ایم. تنها راه زنده نگه داشتن امید ها برای صعود پیروزی برابر گلادباخ است. می دانیم پیروزی برابر این تیم که نشان داده تیم قدرتمندی است آسان نیست. اما این فرصتی است تا مسری که در اروپا آغاز کرده ایم را دنبال کنیم؛ رقابتهایی که شما اکثرا در بازی های مهم حضور پیدا می کنید. بازی فردا یک آزمایش بیشتر با شرایط یک مسابقه حذفی برای ماست.

به نظر می رسد که اشرف حکیمی با دشواری هایی روبرو است. با توجه به گذشته او در بوندس لیگا آیا مسابقه فردا در آلمان فرصتی برای او جهت بازگشت به فرم خوب است؟

دوست ندارم در مورد بازیکن خاصی صحبت کنم. به عقب بازگردید و ببینید هنگام ورود اشرف چه چیزی در موردش گفتم. من در مواضع خود ثابت قدم باقی می مانم. همانطور که قبلا نیز گفته ام او توانایی و پتانسیل بالایی دارد و نیاز دارد در زمینه دفاعی روی خود کار زیادی کند. فراموش نكنیم كه فشارها، انتظارات و خواسته های بیشتری در سری آ در مقایسه با بوندسلیگا یا لیگ برتر وجود دارد؛ به ویژه در تیمی مثل اینتر. او پتانسیل لازم را دارد و باید متحمل کار و تلاش سختی شود، در حالی که می داند فشار اینجا نسبت به آلمان کاملا متفاوت است.

در برابر ساسولو ما یک اینتر برنده را دیدیم که متعادل بود و رویکرد بسیار خوبی داشت. بارلا برای اولین بار در نقش رجیستا (جلوی دفاع) بازی کرد. آیا باز هم این موارد ممکن است در اینتر شما دیده شود؟

قبل از شروع این فصل، ما پس از مدت کوتاهی به کار برگشتیم و بازی های رقابتی زیادی را با بازیکنان جدیدمان مثل کولاروف و حکیمی و ویدال انجام دادیم. دارمیان و ویدال قبل از اینتر سابقه کار با من را داشته اند بنابراین آنها نسبت به سایرین از آنچه انتظار می رود کمی آگاه تر بودند. با این حال بازیکنان جدید نیاز داشتند سخت کوش باشند و نیاز داشتند در بازی های دوستانه به میدان بروند و با شرایط جدید کنار بیایند. با توجه به اینکه آنها بلافاصله مجبور شدند در بازی های رقابتی حاضر شوند و ما نیز ریسک بازی دادن به آنها را پذیرفتیم، مجبور شدیم در مسابقات رسمی به تعادل دست یابیم. در عین حال ما به دنبال دستیابی به نتایج مثبت بودیم.
کلو
۱۰ آذر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *