اخبار برگزیده

25 ژانویه 2020

“یک بازیکن قرضی و یک بازیکن 34 ساله گرفتیم نه نصف ترکیب رئال!”

25 ژانویه 2020

سه میلیون اختلاف بین اینتر و چلسی برای ژیرو

25 ژانویه 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی بیست و چهارم ژانویه

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

بررسی نتایج هفته سی و سوم سری آ؛نراتزوری همچنان در منطقه لیگ اروپا

اینتر دات آی آر – هفته سی و سوم سری با پیروزی تیم های بالای جدولی به جز یووه همراه بود.

در هفته ای که گذشت جدول سری آ در بالا و پایین جدول دچار دستخوش نشد و هیجان در هفته آتی به اوج خود خواهد رسید.

مروری بر مهم ترین بازی های هفته:

اینترکالیاری(4-0)

در اولین بازی هفته نراتزوری در حالی به مصاف کالیاری رفت که در سه بازی قبلش تنها دو امتیاز کسب کرده بودند و هیچ گلی هم به ثمر نرسانده بودند.البته از همان ابتدا مشخص بود آنها کار سختی در جوزپه مه آتزا برابر شاگردان دیگو لوپز ندارند.در نهایت اینتر با گل های کانسلو ، ایکاردی ، بروزویچ و پریسیچ با چهار گل از سد حریفش گذشت.

 

طی این پیروزی رکورد های فردی و تیمی زیادی برای نراتزوری جابه جا شد که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم.

کروتونهیوونتوس(1-1)

بیانکوری که پیش از این بازی در آستانه قهرمانی سری آ قرار داشت با ترکیبی نصفه و نیمه از بازیکنان اصلی خود به میدان آمد و با گل الکس ساندرو روی ارسال کاستا به گل رسید.آنها که در بازی همزمان ناپولی را بازنده میدیدند میتوانستند با پیروزی اختلاف را به 9 امتیاز برسانند اما با قیچی برگردان بسیار زیبای سیمی رویای قهرمانی زودهنگام یووه ای ها رنگ باخت.

ناپولی – اودینزه(4-2)

ناپولی که هفته گذشته با تساوی برابر میلان از قهرمانی فاصله هفت امتیازی گرفته بود برابر اودینزه میزبان بود.اما اوضاع در ابتدا برای پارتنوبی خوب پیش نرفت و اودینزه گل اول را به ثمر رساند.البته شش دقیقه بعد و پیش از سوت پیان نیمه اول لورنزو اینسینیه روی پاس زیلنسکی گل تساوی را به ثمر رساند.با شروع نیمه دوم این اودینزه بود که باز هم جلو افتاد.در آن لحظه با باخت ناپولی و برد یووه دیگر شانسی برای قهرمانی جنوبی در ایتالیا باقی نمیماند اما دقیقه 64 آلبیول گل دوم و تساوی را وارد دروازه بیتزاری کرد.شش دقیقه بعد میلیک گل پیروزی و پنج دقیقه بعد از آن هم لورنزو تونلی مدافه 28 ساله ناپلی ها گل چهارم را به ثمر رساند.با این پیروزی شاگردان ساری به 4 امتیازی صدر رسیدند و جدال روز یکشنبه در تورین برای کسب عنوان قهرمانی خیلی مهم است.

رمجنوا(2-1)

گرگ ها که رتبه ی سوم را با پیروزی اینتر به آنها واگذار کرده بودند برای بازگشت به جایگاه قبل به مصاف جنوایی رفتند که عملکرد بسیار خوب خط دفاعی آنها در هفته های اخیر تحسین کارشناسان را برانگیخته بود.

در دقیقه 17 کولاروف ، جنگیز اوندر را صاحب موقعیت کرد و این وینگر ترک تبار گل اول رم را به ثمر رساند.بازی در نیمه اول که کاملا در اختیار رم بود با همان یک گل به پایان رسید.

تنها هفت دقیقه از شروع نمه دوم نگذشته بود که زوکانوویچ بازیکن سابق رم و فعلی جنوا دروازه تیم خود را گشود و جالوروسی را 2-0 جلو انداخت.دقیقه 61 هم بازیکنان سابق اینتر و میلان با همکاری یکدیگر اختلاف را به حداقل رساندند.لاپادولا روی پاس گوران پاندف دروازه آلیسون بکر را گشود.در نهایت رم در یک بازی کاملا مالکانه از سد جنوایی ها گذشتند و با 64 امتیاز به رتبه سوم بازگشتند.

فیورنتینالاتزیو(3-4)

در جذاب ترین بازی هفته لاتزیو میهمان تیم فیورنتینا بود.فلورانسی ها که پس از مرگ کاپیتان خود روندی بسیار خوبی را در پیش گرفته بودند قصد کسب امتیاز خاگی را داشتند.آنها برابر بنونتو ، تورینو ، کروتونه ، اودینزه و رم به پیروزی رسیده و با اسپال هم مساوی کرده بودند.

بازی با خشونت آغاز شد.دقیقه 7 مارکو اسپورتیلو از فیورنتینا و دقیقه 14 هم آلساندرو مورگیا از لاتزیو اخراج شدند.دقیقه 16 هم ورتوت ، فیورنتینا را جلو انداخت.این بازیکن گل دوم تیمش را دقیقه 31 با ضربه پنالتی به ثمر رساند تا طرفدار اینتر و رم تا حدودی خیالشان راحت باشد.اما بیانکوچلستی که بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد به این راحتی ها میدان را خالی نکرد و در دقایق 39 و 45 با گل های لوئیس آلبرتو و کاسرس بازی را در همان نیمه اول به تساوی کشاند.

در دقیقه 54 یوردان ورتوت مهاجم 25 ساله فرانسوی فیورنتینا با هتریک در این بازی توانست هشمین گل فصلش را برای ویولا به ثمر برساند.

شاگردان اینزاگی همانند تیمه اول دوباره دو گل پست سر هم دقایق نزدیک به هم به ثمر رساندند.دقیقه 69 فیلیپه اندرسون و در 74 مین دقیقه لوئیس آلبرتو گل دوم خودش و چهارم لاتزیو را به ثمر رساند تا تیم لاتزیو مثل همشهری خود دوباره خود را به بالای اینتر بکشاند.

تورینومیلان(1-1)

روسونری که در این فصل فراز و نشیب های زیادی به خود دیده است در حالی به مصاف تورینو رفت که آنها در خانه به تیمی خوب تبدیل شده بودند.

دقیقه سوم بازی ضربه بلوتی به تیر دروازه دوناروما برخورد کرد تا میلان خیلی زود حساب کار دستش آید اما پس از آن شروع خوب لاتزیو بازی دست میلان افتاد و دقیقه نهم بازی شوت بسیار زیبای بوناونتورا وارد دروازه سیریگو شد.سیریگو در هفته های اخیر به مهره ی مهمی برای تیم والتر ماتزاری تبدیل شده است و موقعیت های بسیاری را از حریفان گرفته بود که در این صحنه مقهور این شوت شد.بازی با تک گل میلان ادامه داشت تا ذقیقه 70 که گاوهای خشمگین از همان اندک موقعیت های خود استفاده کردند و توسط لورنزو دسیلوستری نتیجه را 1-1 برابر کردند.در نهایت همین نتیجه دست نخورده باقی ماند تا میلان پنجمین تساوی پیاپی خود را کسب کند و در رتبه ششم و پائین تر از پسرعمو های خود جا خوش کنند و چشم به کسب سهمیه لیگ اروپا داشته باشند.

 

نتایج هفته سی و سه سری آ:

جدول سری آ:

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد