اخبار برگزیده

27 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

27 ژانویه 2020

اریکسن وارد میلانو شد (تصویر)

27 ژانویه 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

برنامه اینتر برای تقویت خط میانی چگونه خواهد بود؟

اینتر دات آی آر _ برای تقویت خط میانی اول باید دید ایکاردی با دیبالا معاوضه می شود یا اینکه کاپیتان سابق به صورت نقدی به فروش می رسد.

به گزارش کوریره دلا سرا، جوزپه ماروتا در فاصله 20 روز تا پایان نقل و انتقالات می خواهد با دو خرید که اولی یک مهاجم و دومی یک هافبک است، سطح کیفی تیم آنتونیو کونته را بالا تر ببرد.

برای تقویت خط حمله هدف، ادین ژکو است که به منظور جذب او آ.اس رم اول باید یک جانشین برایش پیدا کند. رم به شدت به جذب مائورو ایکاردی با وارد کردن ژکو به معامله علاقه دارد که باید دید در نهایت آیا این ایده عملی می شود یا نه. ماروتا مشکلی با اینکه ایکاردی را به چه تیمی واگذار کند ندارد و این مهاجم می تواند با قیمتی مناسب به هر تیمی برود. اینتر امیدوار است معاوضه ایکاردی و پائولو دیبالا شکل بگیرد اما یووه پس از شکست از اینتر در راه جذب لوکاکو، این ایده را نمی خواهد. برای تقویت خط میانی نیز، پولی که از فروش ایکاردی به دست می آید به اینتر اجازه خواهد داد برای جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ ملقب به اس ام اس اقدام کند.

اف سی اینتر نیوز هم گزارش داده جذب یکی از بین آرتورو ویدال و میلینکوویچ ساویچ هدف اینتر برای خط میانی است. اگر معاوضه ایکاردی و دیبالا در روزهای آینده شکل جدی به خود بگیرد آنگاه اینتر، جذب هافبک شیلیایی بارسلونا به صورت قرضی (احتمالا با حق خرید) را هدف قرار خواهد داد چرا که هافبک سابق بایرن مونیخ و یووه گزینه ارزان تری نسبت به هافبک صرب لاتزیو خواهد بود. ترافیک خط میانی در بارسلونا و حقوق بالای ویدال باعث می شود آبی و اناری ها برای مذاکره در دسترس باشند.

اما اگر ایکاردی بدون معاوضه با دیبالا به فروش برسد اینتر برای ساویچ اقدام خواهد کرد. نراتزوری ها برای مهاجم 26 ساله خود حداقل 60 میلیون یورو می خواهند و فروش او با چنین رقمی اجازه خواهد داد بودجه آنها برای جذب اس ام اس زیاد شود (ایکاردی در بودجه اینتر 2.5 میلیون یورو ارزش دارد و به عنوان مثال فروش او با رقم 62.5 میلیون یورو 60 میلیون یورو سود و در نتیجه 60 میلیون یورو بودجه بیشتر، به همراه خواهد داشت). خواسته لاتزیو برای ساویچ حداقل 75-80 میلیون یورو است و آنها به وارد شدن بازیکنی از اینتر مثل ماریو به معامله علاقه ای ندارند.

    

هیچ نظری وجود ندارد