اخبار برگزیده

21 آوریل 2018

“اینتر کمتر از رم و لاتزیو نیست. وسینو میتواند از ابتدا بازی کند”

21 آوریل 2018

رومانو : اینتر قیمت ماریو را تعیین کرده است

21 آوریل 2018

توهیر و گالیانی تحت تحقیق و رسیدگی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

برنامه جدید سانینگ برای سرمایه گذاری های بیشتر در اینتر

 

اینتر دات آی آر _ گروه تجاری سانینگ برنامه ی جدیدی دارد تا برند خود در بازار اروپا را گسترش دهد که این موضوع باعث میشود آنها بتوانند برای اینتر سرمایه گذاری بیشتری در جذب بازیکن و بازسازی ورزشگاه انجام دهند.

 

گاتزتا دلا اسپورت گزارش میدهد که گروه تجاری سانینگ که یک خرده فروش بزرگ در چین محسوب میشود قصد دارد فروشگاههای خود را علاوه بر میلان در آلمان ، فرانسه ، انگلستان و همچنین استرالیا و کره جنوبی افتتاح کند. ایده فقط این نیست که آنها محصولات با کیفیت چینی را به بازار اروپایی و آسیایی ارائه و معرفی کنند بلکه این طرح به خانواده ی ژانگ مجوز  صدور سرمایه شان به ایتالیا را میدهد. همانطور که طرفداران اینتر در جریانند دولت چین قانون محدودیت سرمایه گذاری شرکتهای این کشور در حوزه هایی مثل ورزش در خارج از چین را تصویب کرده که این امر در سرمایه گذاری سانینگ در اینتر طی یکسال اخیر تاثیر زیادی داشته است و بنابراین این برنامه جدید به نوعی قانون دولت چین را دور میزند. استیون ژانگ پسر رئیس سانینگ روز گذشته در صحبتهایش روشن ساخت که این بخشی از بازسازی ورزشگاه اینتر را نیز شامل میشود:

“طرفداران فقط نمیخواهند که به استادیوم بروند و یک فوتبال را تماشا کنند . آنها علاوه بر این میخواهند از یک تجربه جالب لذت ببرند و ما میخواهیم آن را بهبود ببخشیم. طرفداران فقط نمیخواهند بازیکنان خوب در تیمشان داشته باشند بلکه علاوه بر آن غذای خوب ، تصاویر خوب و نوآوری را نیز میخواهند.”
    

هیچ نظری وجود ندارد