اخبار برگزیده

21 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر به گزارش منابع اسکای

20 ژانویه 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی دوشنبه بیستم ژانویه

20 ژانویه 2020

انتقال موزس به اینتر قطعی شد؛ جزئیات

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

بروز رسانی وضعیت اریکسن، ویدال و ژیرو به گزارش دی مارتزیو

اینتر دات آی آر _ اینتر در آستانه جذب ژیرو قرار گرفته است. 

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اولیویه ژیرو به اینتر بسیار نزدیک شده است. پس از توافق شخصی نراتزوری با این مهاجم فرانسوی، آنها پیشنهادی 4 میلیون یورویی بعلاوه یک میلیون یورو پاداش را به چلسی ارائه دادند اما آبی های لندن می خواهند این رقم به 5 میلیون یورو بعلاوه یک میلیون یورو پاداش برسد. به نظر می رسد توافق دو باشگاه در روز دوشنبه یا سه شنبه به دست خواهد آمد.

اینتر روز جمعه با مدیر برنامه های کریستین اریکسن دیدار کرد و پیشنهاد مهم خود را به او ارائه داد. ایجنت هافبک دانمارکی پیشنهاد اینتر برای ژانویه و ژوئن (به صورت آزاد) را به این بازیکن خواهد رساند تا او در موردش تصمیم گیری کند. اگر اریکسن پاسخ مثبت خود را برای انتقال به اینتر در ژانویه اعلام کند آنگاه نراتزوری مذاکرات با تاتنهام را به طور جدی آغاز خواهد کرد. تماس ها بین اینتر و تاتنهام مثبت بوده و مذاکرات رسما آغاز شده است.

آرتورو ویدال؟ بارسلونا به زودی قرار است در مورد آینده ارنستو والورده تصمیم گیری کند. اگر این مربی اخراج شود، هافبک شیلیایی در بارسا خواهد ماند. اما اگر والورده اخراج نشود ویدال به احتمال زیاد به اینتر می پیوندد. اگر هافبک سابق یووه و بایرن مونیخ در ژانویه به اینتر بپیوندد آنگاه نراتزوری، اریکسن را برای تابستان و به صورت آزاد می خواهد در غیر این صورت برای جذب او در ژانویه مصمم تر خواهد شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد