اینتر دات آی آر _ به نظر می رسد تا ساعات آینده روملو لوکاکو از اینتر جدا می شود.

به گزارش کارلو لائودیزا خبرنگار معتبر گاتزتا، چلسی روز جمعه قرار است پیشنهاد جدیدی به اینتر برای جذب روملو لوکاکو ارائه کند و این باشگاه انگلیسی نسبت به نهایی شدن انتقال بسیار خوشبین است. انتظار می رود فردا مارینا گرانوفسکایا، مدیر چلسی با مدیران نراتزوری تماس مستقیم داشته باشد. تاکنون چلسی پیشنهادی 100 میلیون یورویی + مارکوس آلونسو را برای جذب لوکاکو به اینتر ارائه کرده اما نراتزوری آن را رد کرده است. چلسی آماده است تا فردا 120 میلیون یورو پیشنهاد کند و نام بازیکنی از خود به انتخاب اینتر را نیز وارد معامله کند. همین افزایش پیشنهاد است که باعث خوشبینی چلسی شده است.

جانلوکا دی مارتزیو نیز تایید کرده تا ساعات آینده چلسی پیشنهاد جدیدی به اینتر که ارزش لوکاکو را 130 میلیون یورو تعیین کرده ارائه خواهد کرد و می خواهد بخش نقدی پیشنهاد خود را افزایش دهد تا افعی ها را برای فروش مهاجم بلژیکی شان راضی کند. با این حال چلسی قصد دارد نام یک بازیکن را نیز وارد معامله کند. در واقع هدف باشگاه لندنی این است پیشنهادی 115/120 میلیون یورویی + بازیکن را ارائه کند که این بازیکن با توجه به خواسته اینتر نباید مارکوس آلونسو باشد(اینتر مدافع اسپانیایی را نمی خواهد). نمایندگان لوکاکو نیز سعی خواهند کرد اینتر را متقاعد کنند تا پیشنهاد چلسی را بپذیرد. چلسی از نهایی شدن توافق با تمام طرفین درگیر معامله اطمینان دارد و برای شکستن رکورد خرید تاریخ لیگ برتر که امروز به منچسترسیتی تعلق گرفت (با خرید 100 میلیون پوندی جک گریلیش) وسوسه شده است.

با جدایی روملو لوکاکو و همچنین جدایی احتمالی آندره آ پینامونتی اینتر می خواهد دو مهاجم جذب کند. زاپاتا از آتالانتا گزینه اصلی اینتر بعنوان جایگزین لوکاکو است و جانلوکا اسکاماکا از ساسولو نیز گزینه نراتزوری در صورت جدایی پینامونتی به حساب می آید. اینتر با ساسولو تماس گرفته و پیشنهاد معاوضه قرضی و با بند خرید لوسیان آگومه هافبک فرانسوی خود با اسکاماکا را به نرووردی داده است.

مرتضی بابایی
۱۵ مرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *