اخبار برگزیده

30 نوامبر 2020

“برای زنده نگه داشتن امید به صعود باید گلادباخ را شکست دهیم”

29 نوامبر 2020

پنج خبر کوتاه روز یکشنبه 29 نوامبر

29 نوامبر 2020

بازیکنان اینتر پس از شکست مقابل رئال مادرید در رختکن چه گفته اند؟

بروز رسانی وضعیت گزینه های خط حمله

اینتر دات آی آر _ آخرین اخبار از وضعیت اینتر در فاصله کمتر از 24 ساعت تا پایان نقل و انتقالات ژانویه به گزارش منابع اسکای:

اینتر تصمیم گرفته یک مهاجم در روز پایانی نقل و انتقالات به خدمت بگیرد چراکه الکسیس سانچز روی فرم نیست و لائوتارو مارتینز نیز دو بازی محروم است. همچنین از دلایل دیگر برای این تصمیم می توان به حضور نراتزوری در سه جام اشاره کرد(کوپا ایتالیا، سری آ و لیگ اروپا).

اینتر در ابتدا به دنبال جذب گوران پاندف به مدت 6 ماه بود اما جنوا تاکنون حاضر نشده او را از دست بدهد چراکه برای بقا در سری آ روی مهاجم مقدونیه ای حساب می کند. همین دلیل سبب شد اینتر به سمت جذب اسلام سلیمانی روی بیاورد. این مهاجم 31 ساله به صورت قرضی در موناکو حضور دارد و تحت مالکیت لسترسیتی است. موناکو مشکلی با اینکه او در ژانویه جدا شود ندارد که در این صورت برای جذب کالینیچ اقدام می کند. اما مشکل لسترسیتی است که شرایط پیشنهاد شده توسط اینتر را قبول نکرده است. این موضوع سبب شد تا اینتر مجددا وارد رقابت برای جذب اولیویه ژیرو شود. کونته هنوز او را بعنوان اولویت خود می خواهد اما جذبش به چند دلیل دشوار به نظر می رسد.

دلیل اول این است که چلسی برای واگذاری او بدون جذب یک جایگزین تردید دارد (تامی آبراهام نیز اخیرا مصدوم شده و باشگاه انگلیسی بیشتر در مورد فروش مهاجم خود مردد شده است). ناپولی نمی خواهد مرتنز را در ژانویه به چلسی و یا تیم دیگری بفروشد و این موضوع باعث می شود آبی های لندن تمایل به حفظ مهاجم فرانسوی خود داشته باشند. با این حال ژیرو می خواهد جدا شود و ممکن است روز جمعه در تمرینات حاضر نشود تا چلسی را مجبور به فروش خود کند.

دلیل دوم سخت بودن کار اینتر این است که ژیرو با لاتزیو به توافق شخصی روی قراردادی به مدت 3 سال و نیم رسیده و اولویتش لاتزیو خواهد بود. همچنین لاتزیو با چلسی نیز روی فرمول و ارقام انتقال به توافق رسیده و در صورتی انتقال به پایتخت ایتالیا نهایی می شود که باشگاه انگلیسی یک مهاجم جذب کند. همانطور که گفته شد اکنون چلسی مهاجمی پیدا نکرده و می خواهد ژیرو را حفظ کند. تاتنهام نیز ژیرو را زیر نظر دارد و باید دید در ساعات آینده سرنوشت وی چه خواهد شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد