اخبار برگزیده

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

1 ژوئن 2020

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی

1 ژوئن 2020

برای انتقال تونالی به اینتر فقط بحث زمان مطرح است؛ امرسون …

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“بستن شکاف با یووه و ناپولی را هدف قرار داده ایم؛ ایکاردی…”

 

اینتر دات آی آر _ کونته درب ها را به سوی ایکاردی باز نکرده است.

 

اینتر فردا شب میزبان لچه خواهد بود تا فصل جدید در مقابل تیم سابق آنتونیو کونته که فوتبال خود را در آن آغاز کرد شروع  شود. برخی از صحبت های سرمربی نراتزوری ها:

برای شروع کارم شور و اشتیاق زیادی دارم زیرا این چالشی جدید است. از کاری که از شروع تمریناتمان تاکنون انجام داده ایم راضی هستم. شروع با پیروزی همیشه اهمیت زیادی دارد و اولین هدف ما برای این فصل این است که کاری کنیم شور و اشتیاق در میان طرفدارانمان ایجاد شود اما می دانیم برای دستیابی به آن نیاز به کار و تلاشی سخت و نگرشی درست داریم. قرار گرفتن در مقابل لچه که تیم شهری است که من در آن متولد شدم، احساساتی خواهد بود و همچنان پیوندی قوی با آنها دارم اما موضوع مهم تر این است که این تیم با شایستگی توانسته به سری آ صعود کند. با این حال تمرکز ما بسیار بالاست و فردا شب لچه رقیب ما محسوب می شود. بازیکنانم به خوبی ایده فوتبالی که من در ذهن دارم را درک کرده اند و من از پیشرفت هایی که تیم تاکنون داشته خوشحال هستم. هنگامی که به تمرینات می آیم خوشحال هستم زیرا می دانم قرار است با بازیکنانی روبه رو شوم که برای رسیدن به اهداف باشگاه حاضر به فداکاری هستند. قهرمانی؟ همانطور که قبلا گفته ام حتی اگر یک درصد شانس قهرمانی داشته باشیم برای همان یک درصد می جنگیم. در حال ساختن تیمی هستیم که بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد و من می توانم بگویم که تعقیب برای اسکودتو آغاز شده است. فاصله ما با ناپولی و یوونتوس زیاد است و ما بستن شکاف با آنها را هدف قرار داده ایم. محدودیتی تعیین نمی کنم و در مورد آنچه که در حال جنگیدن برایش هستیم فقط زمان به ما خواهد گفت اما اگر می خواهیم به دستاوردی مهم برسیم باید نسبت به بقیه بهتر کار کنیم. فارغ از سرمایه گذاری هایی که تاکنون برای خرید بازیکن انجام شده، ساختن تیمی مستحکم است که اساسی خواهد بود. باید روی خود متمرکز شویم و کاری کنیم طرفدارانمان سرافراز شوند. اگر در این امر موفق باشیم آنگاه قدم رو به جلوی بزرگی برداشته ایم. برای خود سطح توقع بالایی ایجاد کرده ام و تلاش می کنم این را به شاگردانم نیز انتقال دهم تا هیچگونه بهانه ای وجود نداشته باشد. لوکاکو؟ او با شور و اشتیاق زیادی به اینجا آمده و برای اینکه به سرعت آماده شود و در تیم جا بیفتد به خوبی کار کرده است. لوکاکو از روز اول خود را در دسترس قرار داد و سخت تلاش کرد. او برای مدتی در حاشیه تیم منچستر یونایتد بود و در 100 درصد آمادگی خود نیست اما با درنظر گرفتن این موضوع که او تنها 26 سال سن دارد بنابراین می تواند همچنان به رشد ادامه دهد. من لوکاکو را در کنار متئو پولیتانو، لائوتارو مارتینز و سباستیانو اسپوزیتو در خط حمله امتحان کردم و از همکاری که بین این بازیکنان در حال شکل گیری است خوشحالم.

کونته در مورد ایکاردی که با وجود قرار داشتن در لیست فروش حاضر نشده جدا شود نیز گفت:

ایکاردی؟ من احترام زیادی برای همه قائل هستم اما هیچگونه مزاحمت یا ایجاد اختلالی را از حضور وی احساس نمی کنم. ما سخت در حال کار هستیم و به خوبی می دانیم رویکردی که در مورد این بازیکن اتخاذ شده چیست اما همانطور که گفتم حضور او برای من حواس پرتی ایجاد نمی کند. 
    

هیچ نظری وجود ندارد