اینتر دات آی آر _ در بین بازیکنان اصلی اینتر شاید فقط بروزوویچ جدا شود.

به گزارش گاتزتا استیون ژانگ پنجشنبه به ایتالیا می رسد و روز جمعه به منظور دیدار با اعضا و مدیران باشگاه به کمپ آپیانو جنتیله خواهد رفت. حضور رئیس جوان نراتزوری به روشن شدن برنامه های فصل بعد کمک خواهد کرد. اگرچه در فوتبال هیچگاه نباید گفت هرگز اما نشانه ای دیده نمی شود که اینتر مجبور باشد یا بخواهد بازیکنان کلیدی خود را در تابستان 2021 به فروش برساند. لوکاکو، حکیمی، مارتینز، باستونی و بارلا محبوب ترین بازیکنان اینتر برای سایر باشگاه ها در بازار هستند اما به نظر می رسد هیچکدام در خطر جدایی از باشگاه نیستند. همچنین ژانگ به کونته خواهد گفت الزامی برای قهرمان کردن اینتر در سری آ و لیگ قهرمانان در فصل بعد نخواهد داشت و این پیام اینتر بدین معناست که او تحت فشار قرار نخواهد گرفت. اینتر مطمئنا در بازار نقل و انتقالات با جوانتر کردن تیم و رد کردن برخی از بازیکنان مسن که در این فصل چندان مورد استفاده قرار نگرفته اند، به دنبال کم کردن هزینه ها و کاهش اندازه دستمزدهای خود خواهد بود.

گزینه های نقل و انتقالاتی؟ اینتر همچنان به جذب امرسون پالمیری از چلسی علاقه مند است. الساندرو فلورنتزی دیگر گزینه آنتونیو کونته و ماروتا محسوب می شود و پی اس جی نیز هنوز به رم در مورد تمایل یا عدم تمایل خود برای دائمی کردن قرارداد قرضی او اطلاع نداده است. برای درون دروازه نیز به نظر می رسد شانس خریداری شدن مارکو سیلوستری بیشتر از خوان موسو است چراکه گزینه ای ارزان تر به حساب می آید (اودینزه حداقل 20 میلیون یورو برای موسو می خواهد و این رقم برای اینتر زیاد است). برای خط حمله نیز لوئیز موریل از آتالانتا گزینه مورد توجه نراتزوری است اما جذب او نیاز به بودجه زیادی دارد. ادین ژکو که احتمال فسخ شدن قراردادش با رم وجود دارد نیز همچنان گزینه محبوب کونته است. با وجود اینکه اینتر به دنبال جوانتر کردن تیم خود است، ژکو در بین گزینه ها یک استثنا محسوب می شود.

گاتزتا در پایان گزارش خود از احتمال جدایی مارسلو بروزوویچ نیز خبر داده است. قرارداد هافبک کروات فقط تا تابستان 2022 اعتبار دارد و تاکنون هیچ نشانه ای از تمدید قرارداد دیده نشده است. اگر بروزوویچ در یورو بدرخشد و اینتر نیز پیشنهاد قابل توجهی دریافت کند احتمال جدایی او کم نخواهد بود.

morteza babaei
8 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هجده =