Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
به روز رسانی وضعیت اینتر در نقل و انتقالات به گزارش دی مارتزیو – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ رقابت جدی پاری سن ژرمن و چلسی برای جذب اشرف حکیمی و انتظار برای پاسخ اشلی یانگ به پیشنهاد تمدید قرارداد.

لائوتارو مارتینز، مهاجم اینتر گزینه اول اتلتیکو مادرید و دیگو سیمئونه محسوب می شوند اما برای جذب او به پول زیادی نیاز است. به همین دلیل باشگاه اسپانیایی نام دوشان ولاهوویچ، فوروارد فیورنتینا را نیز در لیست خود دارد تا در صورت ناکامی در جذب مارتینز برای مهاجم صرب اقدام کند.

اینتر برای تمدید قرارداد اشلی یانگ اصرار دارد. این بازیکن 35 ساله از واتفورد نیز پیشنهاد دارد و باشگاه انگلیسی حتی حاضر به پرداخت دستمزد بهتری به اوست. با این حال هم تیمی های یانگ در اینتر نیز از او خواسته اند که باقی بماند و اینزاگی نیز می خواهد روی او حساب باز کند. باید دید پاسخ یانگ به پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله اینتر چه خواهد بود. به مانند یانگ، به آندره آ رانوکیا نیز پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه یک ساله شده است.

اینتر ممکن است زینیو فنهیسودن، مدافع جوان خود که در استاندارد لیژ حضور دارد را نیز با استفاده از توافق ضمنی که با باشگاه بلژیکی دارد بازگرداند. اسپورتینگ لیسبون نیز برای دائمی کردن قرارداد قرضی ژائو ماریو پیشنهاد مالی کمی ارائه داده به طوری که اینتر حتی به آن توجه نکرده است. اگر اسپورتینگ پیشنهاد خود را بالا نبرد، باشگاه های نیس فرانسه و ویارئال اسپانیا آماده اقدام برای هافبک پرتغالی خواهند بود.

اینتر به دلیل مشکلات مجبور است یکی از بازیکنان مهم خود را به فروش برساند و به نظر می رسد این بازیکن اشرف حکیمی خواهد بود. دو باشگاه پاری سن ژرمن و چلسی با ارائه پیشنهاد حدود 60 میلیون یورویی، اقداماتی جدی برای جذب وینگ بک مراکشی انجام داده اند. چلسی برای راضی کردن اینتر حتی ممکن است نام های امرسون پالمیری، مدافع راست ایتالیایی و آندریاس کریستنسن، مدافع آخر دانمارکی را وارد معامله کند.

 

morteza babaei
19 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 10 =