اینتر دات آی آر _ خوان موسو حاضر نیست برای نیمکت نشین شدن به اینتر بیاید.

به گزارش گاتزتا، اینتر هنوز در مورد استراتژی فصل بعد خود در درون دروازه تصمیم گیری نکرده است. با این حال طبق شرایط فعلی انتظار می رود سمیر هندانوویچ که فقط تا پایان فصل آینده قرارداد دارد، همچنان دروازه بان اصلی اینتر در فصل بعد باشد اما به هر حال اینتر احتمال جذب دروازه بان جدید را رد نکرده است. یونوت رادو به احتمال زیاد قرض داده می شود در حالی که پادلی نیز با اتمام قراردادش در انتهای فصل جدا خواهد شد.

خوان موسو گزینه محبوب نراتزوری برای جانشینی هندانوویچ است اما گلر آرژانتینی اودینزه 30 میلیون یورو ارزش دارد و واقعا نمی توان با چنین قیمتی با او قرارداد امضا کرد تا نیمکت نشین شود. یکی از راه های حل ها برای این مشکل، می تواند “رزرو کردن” موسو باشد تا او با پایان یافتن قرارداد هندانوویچ (با فرض عدم تمدید قرارداد) به اینتر بیاید و تبدیل به گلر شماره یک (در فصل 2022/23) شود. این فقط یک ایده است و نه چیزی جدی تر.

اینتر باید تصمیم بگیرد که آیا می خواهد دروازه بان جدیدش نیمکت نشینی برای هندانوویچ باشد یا اینکه گزینه ای باشد که قرار است بیشتر بازی کند زیرا این تفاوت زیادی در انتخاب آنها خواهد داشت. موسو بعید است حاضر باشد برای نیمکت نشینی به اینتر بیاید اما در عین حال برای نراتزوری نیز سخت است که برای گلر دوم 30 میلیون یورو هزینه کند. اینتر در طول تاریخش سابقه بسیار کمی داشته که دو دروازه بان برتر را در کنار هم داشته باشد (استثنا به زمان رقابت تولدو و سزار در زمان مربیگری مانچینی باز می گردد). بنابراین احتمال حضور همزمان هندانوویچ و موسو در اینتر فصل بعد کم است. مارکو سیلوستری از ورونا نیز که با 10 میلیون یورو در دسترس خواهد بود، گزینه دیگر اینتر محسوب می شود.

 

morteza babaei
16 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − هشت =