اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“به سه امتیاز دیدار برابر اسپال فکر می کنم نه بازی با رم یا بارسا”

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری می گوید بازیکنانش نباید اسپال را دست کم بگیرند.

صحبت های آنتونیو کونته قبل از دیدار برابر اسپال:

اسپال مثل ما از سیستم 3-5-2 استفاده می کند وحتی در استفاده از روش های تاکتیکی نیز گاهی اوقات مثل ما عمل می کند.  آنهاتیمی سازمان یافته هستند و مربی خوبی به نام لئوناردو سمپلیچی را دارند و ما باید بسیار مراقب باشیم زیرا پس از پیروزی مهمی که برابر اسلاویا پراگ داشتیم، احساس آرامش و رضایت از آن برد و در نتیجه جدی نگرفتن مسابقه فردا اجتناب ناپذیر خواهد بود. این موضوع اصلا نباید رخ بدهد و اگر چنین موردی پیش بیاید نا امید خواهم شد. اسپال یک مانع جدی می تواند باشد و باید با در نظر گرفتن حیاتی بودن این بازی برای خود، با حداکثر تمرکز برابر آنها قرار بگیریم.  لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو رشد زیادی نسبت به ابتدای فصل کرده اند. آنها هر دو مهاجمانی غیر معمولی و مدرن هستند که می توانند نقش مهاجم نوک و مهاجم دوم را بازی کنند. آنها برای هم تیمی های خود تلاش زیادی می کنند و از نظر درک یکدیگر و هماهنگ شدن در حال رشد هستند. عملکرد خوب تیم؟ آنچه در سری آ و لیگ قهرمانان در حال انجامش هستیم و همچنین این موضوع که حتی در بازی هایی که پیروز نشده ایم، با اعتماد به نفس پای به مسابقه گذاشته ایم و جنگیده ایم، نکاتی مثبت هستند. این واقعیت که اکنون به مرحله ای رسیده ایم که سرنوشتمان برای صعود به مرحله بعد، در دستان خودمان است به ما شور و شوق زیادی داده است. بین تمام اعضای تیم اتحاد وجود دارد و این موضوع نیز نکته مهم دیگری است.

لائوتارو مارتینز 4 کارته است و اگر فردا کارت زرد بگیرد دیدار جمعه برابر رم را از دست می دهد. کونته در مورد نیمکت نشین کردن او در بازی فردا و بازی دادن به اسپوزیتو گفت:

اسپال تیمی با انگیزه است که برای متوقف کردن ما به سن سیرو خواهد آمد و من برای بازی فردا بهترین و قوی ترین ترکیب را روانه میدان خواهم کرد همانگونه که بهترین ترکیب را در بازی های قبلی به زمین فرستادم. ما فقط یک هدف داریم و آن کسب سه امتیاز است. اگر طرفداران فکر می کنند بازی با اسپال بسیار ساده و مثل پیاده روی در پارک است آنها اشتباه بزرگی مرتکب شده اند. من به بازی بارسلونا یا رم فکر نمی کنم بلکه به کسب سه امتیاز در بازی فردا فکر می کنم زیرا رسیدن به آن باعث می شود با شور و شوق بیشتری برای آن دو بازی آماده شویم. اسپوزیتو مهاجمی تمام عیار است و اگر به او اعتماد نداشتم وقتی در دیدار با اسلاویا پراگ، بازی 1-1 دنبال می شد، او را به زمین نمی فرستادم. به اسپوزیتو اعتماد زیادی دارم و برایش احترام قائلم و هر وقت نیاز باشد از او نیز استفاده خواهم کرد.
    

هیچ نظری وجود ندارد