اخبار برگزیده

3 جولای 2020

گزارش اینتر از مصدومیت موزس

3 جولای 2020

کونته ژکو را به کاوانی ترجیح می دهد

3 جولای 2020

رومانو: پس از اشرف حالا اینتر تونالی و امرسون را می خواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“به هر بازیکنی که در ترکیب قرار بگیرد نهایت اعتماد را خواهیم داشت”

اینتر دات آی آر _ دستیار کونته می گوید اینتر از اشتباهش مقابل ساسولو درس گرفته است.

آنتونیو کونته در دیدار برابر پارما نمی تواند به دلیل محرومیت روی نیمکت بنشیند و بنابراین کریستین استلینی با اینتر تی وی مصاحبه ای را انجام داده است.

پس از یک تساوی نا امیدکننده برابر ساسولو فردا یک مسابقه مهم را در انتظار داریم. دیدار برابر ساسولو را تجزیه و تحلیل کرده ایم و تجربه به دست آمده از اشتباهاتی که در آن داشتیم برای بازی فردا مفید خواهد بود. اگر می خواهیم سه امتیاز را به خانه بیاوریم باید در مقابل دروازه آرامش داشته باشیم. در بازی رفت برابر پارما و به ویژه در نیمه اول آن، کار را برای خود سخت کردیم و سپس در ادامه خوب و محکم بازی کردیم اما در نهایت تساوی حاصل شد. پارما برای هر تیمی در سری آ رقیب دشواری است. ما باید بازی خود را انجام دهیم و عملکرد خوبی نشان دهیم و از فرصت ها نهایت استفاده را ببریم در غیر این صورت شرایط در هر بازی ممکن است دشوار شود.

استلینی در مورد محرومان و مصدومان نیز گفت:

هم کونته و هم اشکرینیار دو غائب مهم محسوب می شوند و تقریبا هیچ گاه نشده بود که آنها را نداشته باشیم. با این حال ما با اندیشه های سرمربی تیم و با اطمینانی که به بازیکنان داریم وارد بازی می شویم. آماده سازی برای این دیدار مثل سایر دیدارها خواهد بود و بنابراین انگیزه ها نیز بدون تغییر باقی خواهد ماند. مصدومیت مارتینز، بارلا، سنسی، بروزوویچ و وسینو؟ امیدواریم بازیکنان بیشتری را نسبت به بازی قبل در دسترس داشته باشیم. در حال حاضر هیچ قطعیتی وجود ندارد و با کادر پزشکی و کونته ارزیابی نهایی را در مورد بازیکنانی که اخیرا مشکلاتی داشته اند انجام خواهیم داد. هر اتفاقی که رخ دهد، ما نسبت به بازیکنانی که در ترکیب اولیه قرار خواهند گرفت اعتماد حداکثری خواهیم داشت
    

هیچ نظری وجود ندارد