اخبار برگزیده

18 مارس 2018

سمپدوریا 0-5 اینتر : پوکر کاپیتان در لوییجی فراری

17 مارس 2018

رم برای بودجه ناینگولان را می فروشد. اینتر در بین مشتریان

17 مارس 2018

رومانو و لیبرمن : مارتینز به بوندس لیگا نمی رود

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

22 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

17 گل

مرتنس

ناپولی

15 گل

هیگوایین

یوونتوس

14 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

ژکو

رم

11 گل

فالکه

تورینو

9 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“بودجه خرید پاستوره و مخیتاریان را در اختیار نداریم”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید اینتر به بازیکنی قدرتمند برای بهبود کیفیت خود نیاز دارد اما با این حال بودجه ی جذب او در دسترس باشگاه نیست.

 

نراتزوری ها فرداشب مهمان فیورنتینا هستند. لوچانو اسپالتی ساعاتی قبل در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حاضر شد. برخی از صحبتهای او را میخوانید:

“باید به فلورانس برویم و بازی خودمان را انجام دهیم و نیاز داریم بهترین هایمان را از نظر کیفیت فردی ارائه کنیم. بازیکنان باید بدانند که من کاملا از کیفیتشان متقاعد شده ام و میدانم آنها پتانسیل خود را دارند. بازیکنان پیراهن مهمی را بر تن می کنند و باید از جایی که در آن حضور دارند آگاه باشند. برای انتخاب ترکیب 11 بازیکن برتر را انتخاب میکنم تا یک تیم را بسازند. واضح است که زدن یک گل در 6 بازی اخیر آمار جالبی نیست اما در آن بازی ها نکات و آمار مثبت دیگری نیز وجود دارند. باید روی پیشرفت نگرشمان در زمین کار کنیم . در حال حاضر وضعیت بدی نداریم اما میتوانیم نتایج اخیر را بهبود ببخشیم. آسیلیو و ساباتینی کارایی لازم را در اختیار دارند تا به سرعت از فرصتها حداکثر استفاده را ببرند. ترکیبی داریم که برای اهدافمان ساخته شده اما واضح است که هرچیزی میتواند بهبود پیدا کند. برای انجام آن ، باید کسی را بیاوریم که از آنچه که در حال حاضر داریم قوی تر است اما تقریبا تمام باشگاهها باید در جهت احترام به فرپلی مالی حرکت کنند و از این رو نمی توانیم در پنجره ی نقل و انتقالاتی ژانویه کارهای بزرگی انجام دهیم. شما میتوانید اسامی مثل پاستوره ، وردی و مخیتاریان را نام ببرید اما آنها 30 میلیون یورو ارزش دارند و ما چنین بودجه ای را در اختیار نداریم.”
    

هیچ نظری وجود ندارد