اخبار برگزیده

7 آگوست 2020

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه 7 آگست

6 آگوست 2020

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز پنجشنبه 6 آگست

6 آگوست 2020

رسمی؛ الکسیس سانچز به صورت آزاد به اینتر پیوست

تاتنهام 1-0 اینتر؛ اسپالتی با نتیجه گیری در انگلستان بیگانه است

 

اینتر دات آی آر _ شاگردان اسپالتی با دست خالی از لندن باز میگردند.

 

در هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان امشب در ورزشگاه ومبلی لندن دو تیم تاتنهام و اینتر با قضاوت چاکر داور ترکیه ای به مصاف هم رفتند. مائوریتسیو پوچتینو با لوریس، بن دیویس، آلدروایرلد، فرتونگن، اوریه، سیسوکو، وینکس، لاملا، مورا، دله آلی و هری کین کار را آغاز کرد در حالی که یازده مرد لوچانو اسپالتی در این بازی هندانوویچ، آساموآ، دی فرای، اشکرینیار، دی آمبروزیو، وسینو، بروزوویچ، پریشیچ، ناینگولان، پولیتانو و ایکاردی نام داشتند.
اینتر در نیمه اول بیشتر مشغول کارهای دفاعی بود و زیاد نمیتوانست در مالکیت به دلیل پرس بازیکنان تاتنهام خوب عمل کند. هر دو تیم به ویژه تاتنهام موقعیتهایی در این نیمه داشتند که مهم ترین آن ضربه ای بود که هری وینکس از پشت محوطه جریمه اینتر در دقیقه 37 به تیرک دروازه زد. در دقیقه 43 نیز راجا ناینگولان که احساس درد میکرد جای خود را به والرو داد. این هافبک اسپانیایی در بدو وردش میتوانست یک توپ مرده را با ضربه ای سر ضرب به سمت دروازه بزند اما تعلل او باعث شد اوریه توپ را دور کند. آلدروایرلد و لاملا نیز در این نیمه از داور کارت گرفتند و در نهایت این نیمه با حساب بدون گل به پایان رسید.

درنیمه دوم بازی پر فراز و نشیب آغاز شد و دو تیم موقعیتهایی برای گلزنی روی دروازه ها ایجاد کردند که یکی از مهم ترین آنها شوتی بود که وسینو با نهایت بی دقتی از پشت محوطه به بیرون زد. تاتنهام رفته رفته سوار بر بازی شد و با آمدن اریکسن و سون بر شدت حملاتشان افزوده شد تا در نهایت هافبک دانمارکی توانست در دقیقه 80 دروازه را باز کند. قبل از این گل پریشیچ میتوانست دروازه تاتنهام را باز کند اما ضربه اش را لوریس به کرنر فرستاد. در آخرین دقیقه بازی نیز روی ضربه کرنر همه بازیکنان در محوطه جریمه حضور یافتند و توپ را مدافعان تاتنهام به پشت محوطه دور کردند اما شوت آساموآ از که در حال رفتن به گوشه دروازه بود با پای آلدروایرلد برخورد کرد و با بدشانسی به گل تبدیل نشد تا در نهایت بازی با همان تک گل اریکسن یک بر صفر به سود تاتنهام خاتمه یابد. سون، دی فرای و والرو بازیکنان اخطاری زمین در نیمه دوم بودند. مدافع هلندی نیز پس از صحنه گل تاتنهام به دلیل مصدومیت جای خود را به میراندا داد و کیتا نیز بجای پولیتانو وارد بازی شد. اینتر برای صعود در هفته آخر ضمن نتیجه گیری برابر پی اس وی، باید منتظر امتیاز گرفتن بارسلونا در نیوکمپ مقابل تاتنهام باشد.

    

هیچ نظری وجود ندارد