اخبار برگزیده

29 ژانویه 2020

” اینتر باشگاهی فوق العاده است”

28 ژانویه 2020

آپدیت وضعیت اینتر در نقل و انتقالات

28 ژانویه 2020

رسمی؛ محرومیت دو جلسه ای برای لائوتارو مارتینز

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

توافق اولیه اینتر و ورونا برای کومبولا

اینتر دات آی آر _ ورونا برای توافق اصلی و نهایی با اینتر برای کومبولا، احتمالا علاوه بر جذب دی مارکو در ژانویه تمدید شدن قرارداد قرضی سالسیدو برای یک سال را می خواهد.

اینتر علاوه بر اینکه در حال تقویت خود برای ژانویه است به آینده نیز می نگرد. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت نراتزوری به طور جدی به دنبال آوردن ماراش کومبولا مدافع جوان هلاس ورونا به تیم خود در تابستان است؛ بازیکنی که چندین تیم در ایتالیا و خارج از ایتالیا را به خود علاقمند می بیند.

روز سه شنبه مدیر برنامه های کومبولا با مدیران اینتر دیدار کرد. افعی ها به دلیل انعطاف پذیری تاکتیکی این بازیکن 20 ساله در خط دفاع، بسیار به وی علاقه دارند زیرا او در حال حاضر رهبر خط دفاع سه نفره وروناست و بنابراین مشکلی برای بازی در خط دفاع سه نفره کونته نخواهد داشت. ورونا و اینتر در حال حاضر به توافق اولیه برای انتقال کومبولا به سن سیرو در تابستان رسیده اند. این باشگاه 20 میلیون یورو می خواهد اما آنها علاقمند تا فدریکو دی مارکو را در ژانویه به صورت قرضی از اینتر بخدمت بگیرند تا پیش قسطی برای تابستان باشد (پیش قسطی برای کومبولا). همچنین ورونا که ادی سالسیدو را به صورت قرضی دراختیار دارد احتمالا از اینتر می خواهد یک سال دیگر این قرارداد را تمدید کند.

    

هیچ نظری وجود ندارد