اخبار برگزیده

27 ژانویه 2020

آخرین اخبار از نقل و انتقالات اینتر

27 ژانویه 2020

اریکسن وارد میلانو شد (تصویر)

27 ژانویه 2020

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

جزئیات پیشنهاد رم به اینتر برای ایکاردی

 

اینتر دات آی آر _ ایکاردی نمی خواهد به تیمی برود که در لیگ قهرمانان نیست و بنابراین جالوروسی ها باید به تلاش برای متقاعد کردن او ادامه دهند.

 

یوونتوس، رم و ناپولی به دنبال فوروارد جدیدی هستند اما نتوانسته اند بازیکنی مناسب را پیدا کنند. در حال حاضر در دسترس ترین گزینه برای هر سه، مائورو ایکاردی است که به نظر می رسد فقط با رفتن به یووه مشکلی ندارد. در روزهای اخیر این رم بوده که بیشترین فشار را برای جذب او وارد کرده است اما مهاجم آرژانتینی هنوز قصد ندارد راهی پایتخت ایتالیا شود زیرا می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و این یعنی تا اینجا شانس رم از ناپولی و یووه کمتر است. به همین دلیل است که با وجود فشار های رم و پیشنهاد جدید آنها، مذاکرات با اینتر پیشرفتی جالب توجهی نداشته است. این پیشنهاد برای ایکاردی 30 میلیون یورو بعلاوه ادین ژکو بوده در حالی که اینتر می خواهد این پیشنهاد به 45 تا 50 میلیون یورو به علاوه ژکو برسد. این گزارش را کوریره دلا اسپورت منتشر کرده است.

اسکای نیز گزارش داده مذاکرات بین دو باشگاه ادامه دارد اما این منبع مدعیست پیشنهاد رم 40 میلیون یورو به علاوه ژکو است. تلاش رم باید ادامه پیدا کند زیرا ایکاردی لیگ قهرمانان را می خواهد و اینتر نیز رقم بیشتری.

    

هیچ نظری وجود ندارد