اخبار برگزیده

21 آوریل 2018

“اینتر کمتر از رم و لاتزیو نیست. وسینو میتواند از ابتدا بازی کند”

21 آوریل 2018

رومانو : اینتر قیمت ماریو را تعیین کرده است

21 آوریل 2018

توهیر و گالیانی تحت تحقیق و رسیدگی

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

27 گل

ایکاردی

اینتر

25 گل

دیبالا

یوونتوس

21 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

18 گل

مرتنس

ناپولی

17 گل

هیگوایین

یوونتوس

15 گل

ژکو

رم

14 گل

فالکه

تورینو

11 گل

پرسیچ

اینتر

10 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

10 گل

زاپاتا

سمپدوریا

10 گل

اینگلزه

کیه وو

9 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“حتی مادر من می داند که به یک دفاع وسط دیگر نیازمندیم”

اینتر دات آی آر _ لوچانو اسپالتی سرمربی اینتر، بعد از تساوی با فیورنتینا در دیداری که مهمان بودند و بعد از گل تساوی بخش جیووانی سیمونه در دقایق تلف شده بازی، با پرمیوم اسپورت گفتگویی انجام داد که در زیر قسمت هایی از آن را با هم می خوانیم.
اسپالتی ابتدا در مورد هفته سختی که با تیمش تجربه کرده، صحبت کرد: “این هفته مشکلاتی داشتیم که متاسفانه از کنترل ما خارج بود. ناگاتومو با آنفولانزا دست و پنجه نرم می کرد، رانوکیا که در مقابل لاتزیو مصدوم شده بود تمام تلاش خود را انجام داد تا به دیدار با فیورنتینا برسد”

در مورد بازی با فیورنتینا: “گاهی اوقات تیم به راحتی توپ را از دست می داد و برای خود مشکلاتی ایجاد می کرد. گاهی فقدان روحیه در تیم مشاهده می شود و گاهی عدم قدرت جسمانی که اصلاً به کاراکتر تیم ما نمی خورد. ما باید بهتر عمل کنیم. با فشاری که تا پایان بازی آوردند توانستند به گل تساوی دست یابند، اما ما قبل از این اتفاق موقعیت برای زدن گل دوم را داشتیم، آن هم به دلیل اینکه آن ها زمین خود را رها کرده بودند ولی ما موفق به انجام حمله نبودیم”

در مورد احتمالات در نقل و انتقالات باشگاه (که اسپالتی با عصبانیت به آن پاسخ داد): “اگر بگویم بازیکن کم داریم، آن وقت این من هستم که باید بروم در رختکن بنشینم(تنبیه شوم). در حال حاضر از نظر تعداد بازیکن دچار مشکل هستیم اما چه کار می توانم بکنم؟ باید بروم به بازیکنانم بگویم که شما به اندازه کافی بازیکنان خوبی نیستید؟ چرا شما خبرنگاران نمی روید و این را به آن ها بگویید؟ من به کارم و وظایفی که دارم ادامه می دهم. همگی می توانید ببینید که یک دفاع وسط از دست داده ام، چیزی که همگان می توانید ببینید، حتی مادر 80 ساله من هم این قضایا را درک می کند. دیگر بازیکنی نداریم، کارمان تمام است. به کمپ آپیانو جنتایل بیایید و آن ها را بشمارید، بازیکنی باقی نمانده است”

نتیجه گیری در مورد بازی با فیورنتینا: ” زمان هایی در بازی پیش آمد که گیر می افتادیم مانند فرصت هایی که برای گل دوم داشتیم و استفاده نمی کردیم. در انتها آن ها فشار آوردند و ما را مجبور به تغییر رویه در بازیمان دادند و بارها خودمان را در محوطه جریمه خودمان یافتیم”

    

هیچ نظری وجود ندارد