اخبار برگزیده

1 مارس 2021

مصاحبه ی کونته پس از دیدار برابر جنوا

26 فوریه 2021

سیزده خبر روز جمعه، 26 فوریه

25 فوریه 2021

تست کرونای مدیران و یکی از اعضای کادر فنی اینتر مثبت شد

“در حال ساختن تیمی خوب هستیم؛رونالدو به سری آ کمک میکند”

اینتر دات آی آر ـ لوچیانو اسپالتی بر این باور است که کریستیانو رونالدو میتواند باعث قدرت و دیده شدن سری آ شود.

پس از آساموا ، دی فرای و لائوتارو مارتینز امروز لوچیانو اسپالتی سرمربی باشگاه اینتر در کمپ آپیانو جنتیله کنفرانسی مطبوعاتی را داشت تا درباره مسائل مختلف صحبت کند.

مسابقات قهرمانی سری آ در جهان بهترین بود چون ما قدرتمند ترین ها را هدف قرار میدادیم.این بازی[جذب بهترین ها] کل [تیم های] رقابت ها را درگیر خود میکرد و بالا میبرد.حالا ما باید در ورود رونالدو شریک باشیم تا سطح همه بالا برود.هیچکس نمیتواند بدون رضایت خودمان کاری کند که حس درحاشیه بودن داشته باشیم.

چرا امسال نباید عملکرد خوبی داشته باشیم؟ما در حال مدیریت و ساختن تیمی هستیم که ما را در جمع تیم های قوی قرار دهد.چرا بازیکنان میخواهند به اینتر بیایند؟جواب آن شامل نتایج و عملکردمان در فصل گذشته ، باشگاه و شهر است.

لائوتارو نشان می دهد که یک بازیکن قدرمندی است.و با این سنش به بلوغ و پختگی رسیده.او در برابر مدافعان خوب بازی میکند. آن چیزی که از او دیده ام و به نظر می آید ، او میتواند در موقعیت های مختلف خوب عمل کند و مانند همه آرژانتینی ها شخصیتی قوی دارد.پولیتانو بخوبی دریبل میزند و زمانی که پا به توپ او سریع است.دی فرای تجربه ی بین المللی دارد .خواندن [فهمیدن] ناینگولان خیلی آسان است.او همان چیزی است که میبینید و آن برای ما مهم است. سالسدو مانند کارامو است همان بازیکنی است که میخواهید.آساموا بازیکنی کامل است.او برای کنار ها عالی و کسی است که میخواهد رو به جلو پیش برود . میداند چه کار کند.

بروزوویچ و پریسیچ عملکردی باشکوهی برابر انگلستان داشتند و هر دو [در آن پیروزی] سهیم بودند.بروزوویچ زمانی که در پست خودش باشد میتواند بازی را به کل هم تیمی های خود دیکته کند.ایوان یک بازیکن قوی و فیزیکی و مانند رونالدو ،استقامتی و سریع است.او همیشه آماده ی کمک به هم تیمی هایش می باشد.هر دوی آن ها در جام جهانی نشان دادند که چه کار هایی میتوانند انجام دهند.آنها در اینتر خوشحالند و میخواهند با ما به خوبی کار کند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد