اخبار برگزیده

21 نوامبر 2017

اینتر در تابستان آینده یک مدافع میانی میخرد ؛ دو گزینه در لیست

21 نوامبر 2017

ایکاردی بازیکن مهمتری نسبت به دیبالا و مسی بوده است

21 نوامبر 2017

آمار بهتر اسپالتی در اولین فصل حضورش در اینتر نسبت به مورینیو و کونته

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

15 گل

ایکاردی

اینتر

13 گل

دیبالا

یوونتوس

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

7 گل

ژکو

رم

7 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

7 گل

ثریائو

اودینزه

6 گل

زاپاتا

سمپدوریا

5 گل

کایخون

ناپولی

5 گل

سوسو

میلان

5 گل

فالکه

تورینو

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“در حال کار کردن بر روی جذب ناینگولان هستیم”

اینتر دات آی آر ـ سرمربی تیم فوتبال اینتر از علاقه خود برای کار کردن با شاگرد سابق خود سخن گفت و بار دیگر وعده های اینتر را یاددآوری کرد.

پس از شکست اینتر مقابل نورنبرگ لوچیانو اسپالتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

امروز به خوبی پیش رفت چون مهم ترین چیز جلوگیری از مصدومیت است.در مورد بازی هم ، بازیکنان سعی کردند آنچه را که در تمرین به آنها گفته شده را پیاده کنند که برخی نتوانستند و دستورات را نادیده گرفتند.

 

روز گذشته والتر ساباتینی مدیر اینتر گفته بود اینتر قصد دارد در پنجره نقل و انتقالاتی جاری خود را تقویت کند.

به راهی که در آن قرار داریم اطمینان دارم.مشخصا ما قبلا با یکدیگر بحث کرده ایم و زمانی که شما قولی میدهید باید به آن عمل کنید و من اطمینان دارم این اتفاق خواهد افتاد؛چون نیازی نیست دو یا سه یا چهار بازیکنی که نیاز داریم حتما قهرمانان بزرگی باشند بلکه در مناطقی که نیاز داریم باید تقویت شویم.

 

ایوان پریسیچ به دلیل مشکلات درد دندان و برای ملاقات با دندانپزشک شخصی خود اردو را ترک و به کرواسی بازگشت.در همین حال منچستر به جذب او علاقه دارد.آیا این بدان معنی است که پریسیچ به اردوی چین نخواهد آمد؟

اگر شرایط تغییر نکند ایوان پریسیچ با ما به تور چین خواهد آمد.او یک آبسه در دندان خود دارد که حتی با چشم غیر مسلح هم قابل دیدن بود ؛ پس او ترجیح داد به دیدن پزشک شخصی خود که از گذشته با او در ارتباط بوده است برود.

 

امشب جلسه ای بین ناینگولان و مونچی برگزار میشود تا تکلیف تمدید قرارداد او با رم مشخص شود.آیا اینتر هنوز به جذب این هافبک علاقه دارد؟

این موضوع چیزی است که مدیران در حال کار کردن بر روی آن هستند.همانطور که گفتم به دنبال گزینه های مناسب هستیم که ناینگولان یکی از آن ها است.درباره این موضوع صحبت شده و مدیران ایده جذب او را در ذهن دارند.

ما تیمی متشکل از بازیکنان زیادی داریم که هنوز پتانسیل خود را نشان نداده اند.اینتر برای رسیدن به جمع برترین  ها نیاز به نقل و انتقالات خارق العاده ای ندارد.

    

هیچ نظری وجود ندارد