اخبار برگزیده

5 آگوست 2020

“خوشحالم که شاگردانم هنوز آماده رفتن به تعطیلات نیستند؛ اریکسن…”

5 آگوست 2020

اینتر 2-0 ختافه؛ دو قدم دیگر تا فینال!

5 آگوست 2020

احتمال اقدام اینتر برای بازگرداندن بوناتزولی

اگر اسپالتی به میلان برود، اینتر از شر پرداخت چه رقمی خلاص می شود؟

اینتر دات آی آر _ پاسخ مثبت اسپالتی به میلان.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، لوچانو اسپالتی پاسخ مثبتش را به میلان داده اما از آنجا که با اینتر قرارداد دارد بنابراین طرفین باید برای فسخ قرارداد به توافق برسند. اگر این اتفاق نیفتد آنگاه این مربی باتجربه نمی تواند هدایت میلان را بر عهده بگیرد و روسونری احتمالا به سراغ استفانو پیولی خواهد رفت. مالکان دو باشگاه در تماس هستند تا برای این فسخ قرارداد به توافق برسند (اینتر برای رضایت رقمی را میخواهد).

اسپالتی و دستیارانش تا 2021 با اینتر قرار داد دارند و به گزارش گاتزتا دلا اسپورت این یعنی اینتر از شر پرداخت 15 میلیون یورو به آنها (با درنظر گرفتن مالیات) تا ژوئن 2021 خلاص می شود.

لازم به ذکر است دستمزد سالانه اسپالتی در اینتر 4.5 میلیون یورو است که با مالیات 100 درصدی، این رقم برای اینتر به 9 میلیون یورو در سال می رسد. با در نظر گرفتن باقی ماندن دو سال از قرارداد اسپالتی پس از اخراج وی، اینتر باید فقط 18 میلیون یورو را برای او بپردازد (9 میلیون به خودش و 9 میلیون مالیات). از آنجا که سه ماه از شروع فصل جدید گذشته، در نتیجه  نراتزوری بخشی از دستمزد اسپالتی و کادر فنی وی را تاکنون پرداخت کرده و احتمالا برای رضایت دادن به میلان، همان رقم را تقاضا کند.

    

هیچ نظری وجود ندارد