اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 28 بهمن:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر در تابستان قبل پیشنهاد 35 میلیون یورویی تاتنهام (بعلاوه پاداش) برای اشکرینیار را رد کرد زیرا 50 میلیون یورو درخواست داشت. لیورپول نیز تاکنون اقدامی نکرده اما با توجه به احیا شدن او در این فصل اینتر در تابستان حداقل 60 میلیون یورو می خواهد.
  2. از کارل هاینتس رومنیگه، مدیر ارشد بایرن و بازیکن سابق اینتر پرسیده شد آیا حاضر است به کادر مدیریتی یوونتوس ملحق شود که او در پاسخ اعلام کرد در فلسفه او رفتن به یووه غیرممکن است زیرا در اینتر بازی کرده است. رومنیگه همچنین ضمن ابراز امیدواری برای پیروزی اینتر در دربی روز یکشنبه اعلام کرد اینتر بیشترین شانس را برای قهرمانی در سری آ دارد.
  3. به گزارش فابریتزیو رومانو منچسترسیتی برای جذب روملو لوکاکو کار سختی خواهد داشت چراکه اینتر برای او رقم بالایی می خواهد.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، بریس روملو لوکاکو مقابل لاتزیو (یعنی زدن دو گل در یک بازی) باعث شد یکی از پاداش های موجود در قرارداد بین اینتر و منچستریونایتد به ارزش 1 میلیون یورو برای او فعال شود اما به جزئیات آن اشاره نشده است. گفتنی است اینتر برای لوکاکو 65 میلیون یورو پرداخت کرد و 10 میلیون یورو نیز بعنوان پاداش درنظر گرفت.
  5. به گزارش کالچومرکاتو تمرینات اینتر امروز تعطیل بود اما آرتورو ویدال به صورت انفرادی در کمپ آپیانو به تمرین پرداخت. او در بازی با فیورنتینا دچار مصدومیت از ناحیه زانو شده بود و اگر به دربی نرسد اریکسن در کنار بروزوویچ و بارلا در خط میانی بازی خواهد کرد.
  6. به گزارش گاتزتا، اینتر برای رسیدن آرتورو ویدال به دربی دلامادونینا خوشبین است.
  7. منبع اسپانیایی ایل چرینگیتو مدعی شده رئال مادرید به دنبال یک مدافع راست در تابستان است و بازگرداندن اشرف حکیمی یک احتمال خواهد بود. هرچند ون بیساکا از منچستریونایتد گزینه اصلی مادریدی ها محسوب می شود.
  8. ساندرو ماتزولا اسطوره اینتر به توتو مرکاتووب اعلام کرد اینتر برای قهرمانی در سری آ باید تا انتهای فصل فروتن باقی بماند. او همچنین گفت نمی داند که آیا دربی مهم روز یکشنبه برای مشخص شدن قهرمان سری آ تعیین کننده است یا نه.
  9. نیکولا برتی، هافبک سابق اینتر در برنامه تیکی تاکا اعلام کرد نیکولو بارلا از نظر روحیه رقابت، اشتیاق و همچنین عزم و اراده در زمین بازی به او شباهت دارد. برتی همچنین گفت از نظر فیزیکی او بهتر بود اما بارلا از نظر تکنیکی بهتر است. برتی همچنین گفت به اعتقادش اسکودتو برای اینتر خواهد بود. برتی در انتها نیز گفت زوج رامون دیاز و آلدو سرنا از زوج مارتینز و لوکاکو بهتر بوده است.
  10. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت نیکولو بارلا و الساندرو باستونی به زودی قرارداد جدیدی با اینتر امضا خواهند کرد. بین باستونی و اینتر توافق ابتدایی برای تمدید تا 2026 وجود دارد اما وضعیت فعلی فروش اینتر کارها را کند کرده است. بارلا نیز قرار است بعنوان کاپیتان بعدی اینتر معرفی شود.
کلو
16 فوریه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.