اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 17 شهریور:

  1. به گزارش نیکولو اسکیرا، اینتر آماده تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز تا 2025 با دستمزد 6 میلیون یورویی است. نراتزوری از رسیدن به توافق با آنها برای تمدید قرارداد اطمینان دارد.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، قرارداد سمیر هندانوویچ که تا 2021 اعتبار داشت تا 2022 تمدید شد و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است. اسکیرا نیز گزارش داد دستمزد او 3.5 میلیون یورو خواهد بود.
  3. به گزرش نیکولو اسکیرا فدریکو دی مارکو فصل بعد نیز به صورت قرضی در هلاس ورونا باقی می ماند. یوریچ، سرمربی ورونا همچنین می خواهد ادی سالسیدو، مهاجم جوان اینتر که فصل قبل به طور قرضی در این تیم زرد و آبی پوش حضور داشت مجددا برگردد. مدیران اینتر نیز در تلاش به منظور نهایی کردن انتقال ماراش کومبولا برای تابستان 2021 هستند.
  4. به گزارش نیکولو اسکیرا دالبرت هنریکه مورد توجه وستهم و ساسولو قرار گرفته است.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر از جذب آرتورو ویدال مطمئن است و او به زودی در میلانو خواهد بود. فقط جزئیات کمی باقی مانده تا قرارداد هافبک شیلیایی با بارسا فسخ شود.
  6. خاویر زانتی در مصاحبه با TYC Sport مذاکرات با بارسلونا برای فروش لائوتارو مارتینز را رد کرد. زانتی به تمجید از آرتورو ویدال نیز پرداخت اما اعلام کرد او هنوز بازیکن بارسا محسوب می شود. زانتی همچنین گفت اینتر در موقعیتی نبود که به جذب مسی فکر کند.
  7. به گزارش فابریتزیو رومانو فیورنتینا در ماه ژوئن به اینتر گفت قیمت فدریکو کیه زا 80 میلیون یورو است و به همین دلیل نراتزوری انتقال اشرف حکیمی را نهایی کرد.
  8. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو انتقال محمد فارس، مدافع چپ الجزایری از اسپال به لاتزیو قطعی شد (آلفردو پدولا اصرار داشت فارس گزینه اینتر است).
  9. در حالی که گاتزتا اصرار دارد انگولو کانته با 50 میلیون یورو در دسترس اینتر است اما تله فوت منبع فرانسوی مدعی است کانته از نظر چلسی فروشی نیست و او نیز نمی خواهد لندن را ترک کند.
  10. به گزارش اسکای ایتالیا دو باشگاه بتیس و والنسیا به ژائو ماریو علاقه مند هستند.
کلو
۱۷ شهریور ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *