اخبار برگزیده

23 ژانویه 2018

خبرنگار انگلیسی: لیورپول میخواهد استوریج بجای سویا به اینتر برود

23 ژانویه 2018

گاتزتا: لیورپول میخواهد حق خرید برای استوریج اجباری باشد

23 ژانویه 2018

اینتر برای ادر 13 تا 15 میلیون یورو میخواهد

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

20 گل

ایکاردی

اینتر

18 گل

دیبالا

یوونتوس

14 گل

کوالیارلا

سمپدوریا

12 گل

مرتنس

ناپولی

10 گل

هیگوایین

یوونتوس

9 گل

ژکو

رم

8 گل

پرسیچ

اینتر

7 گل

سیمیونه

فیورنتینا

7 گل

ایلیچیچ

آتالانتا

7 گل

اینگلزه

کیه وو

7 گل

فالکه

تورینو

7 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“دیگو میلیتو و خاویر زانتی همچنان به تیم کمک می کنند”

اینتر دات آی آر _ میلان اسکرینیار مدافع جوان اهل اسلوواکی اینتر در مصاحبه ای با یک شبکه اسلواکیایی در مورد مدت زمان حضورش در لیگ ایتالیا و اینکه بازیکنان افسانه ای اینتر چگونه در بدو ورودش به او خوش آمد گفتند به گفتگو پرداخت. همچنین در بخشی از این گفتگو به بازیکن رویایی دوران جوانی خود اشاره می کند. “هنگامی که با اینتر قرارداد امضا کردم خاویر زانتی در پیامی به من گفت که باشگاه درست را انتخاب کرده ام. زانتی شخصیت فوق العاده ای دارد. یک اسطوره برای باشگاه که حتی همچنان در حال کمک به باشگاه است. در زمانی که برای کودکان خیریه ای راه انداخته بود، و من آنجا حضور داشتم، بسیار احساس فروتنانه ای به من دست داد. وقتی تابستان به تور چین رفتیم، دیگو میلیتو نیز به ما پیوسته بود؛ یک اسطوره دیگر. این بازیکنان نقشی پررنگ در تاریخ باشگاه داشته اند و حتی هم اکنون که بازنشسته شده اند دست از کمک کردن به تیم برنداشته اند”

از مدافع سابق سمپدوریا در مورد اینکه کدام بازیکن را ستایش می کرده است سوال پرسیده می شود. “رونالدوی برزیلی. وقتی جوان تر بودم می خواستم مهاجم شوم. وقتی همراه خانواده خود به موزه جوزپه مئاتزا آمدم بیشتر وقت خود را با عکس انداختن همراه با پیراهن رونالدو گذراندم”
در انتها اسکرینیار درباره تاثیراتی که از ایتالیا و زندگی در این کشور گرفته است صحبت می کند: “کشوری فوق العاده با سطح زندگی عالی. من در جنوا زندگی می کردم و اکنون در میلان هستم، اولین مسئله مزیت داشتن ساحل دریا است و دومین قضیه بناهای تاریخی زیبا. غذا عالی است. در ابتدا مشکلات زبانی سختی داشتم اما دیوید ایوان و دیگر هم تیمی هایم در ترجمه کردن و فهماندن حرف های دیگران به من کمک بزرگی کردند. یاد گرفتن زبان کمی زمان بر بود ولی نهایتاً پیشرفت زیادی داشتم و اکنون با رسانه ها به زبان ایتالیایی مصاحبه می کنم. هنگامی که وارد سمپدوریا شدم متوجه اهمیت تاکتیکی قضیه شدم. باید اعتراف کنم که ابتدا در تمرینات حوصله ام کمی سر می رفت اما وقتی وارد بازی شدم و سرعت بازی را دیدم متوجه اهمیت تمریناتمان شدم. تلاش زیادی برای یادگیری در تمرینات کردم و عملکرد قابل قبولم را مدیون هم تیمی هایم بودم که در کنار من بوده اند. خوشبختانه شاهد این قضیه بوده ام که بازیکنان در تمرین ها حرف های مربی را کاملاً متوجه می شوند و نکات را می توانند در زمین به راحتی اجرا کنند”

    

هیچ نظری وجود ندارد