اخبار برگزیده

3 ژوئن 2020

بیشتر شدن شانس ناینگولان برای بازگشت به اینتر؟

2 ژوئن 2020

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه دوم ژوئن

1 ژوئن 2020

برنامه بازی های اینتر در ادامه فصل 2019/20 سری آ

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

دی مارتزیو: اولین پیشنهاد پی اس جی به اینتر برای ایکاردی؛ جزئیات

اینتر دات آی آر _ اولین پیشنهاد رسمی پی اس جی به اینتر برای دائمی کردن قرارداد قرضی ایکاردی 50 میلیون یورو بعلاوه 10 میلیون یورو پاداش است.

انجام 31 بازی و ثبت آمار 20 گل باعث شده پاری سن ژرمن اولین پیشنهاد خود برای حفظ مائورو ایکاردی را به اینتر ارائه کند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو روی میز مدیران اینتر پیشنهاد 50 میلیون یورویی باشگاه فرانسوی بعلاوه 10 میلیون یورو پاداش وجود دارد که همه این پاداش ها به سادگی قابل دستیابی نیست. در تابستان قبل دو باشگاه برای مهاجم آرژانتینی روی بند حق خرید 70 میلیون یورویی که تا 9 روز دیگر (31 می) قابلیت فعال شدن دارد به توافق رسیدند و حالا پیشنهاد پی اس جی از آن رقم کمتر است.

دلیل شتاب پاری سن ژرمن این است که پس از تاریخ 31 می، شرایط قرارداد دوباره باید با اینتر و ایکاردی مورد بحث قرار گیرد. ممکن است این تاریخ تمدید شود (اینتر مدتی به پی اس جی زمان بدهد) تا نیاز به مذاکره مجدد با اینتر نباشد اما در این صورت نشان داده شدن چراغ سبز از سوی ایکاردی نیز لازم است (نیاز به توافق با او در صورتی که از 31 ماه می گذشته باشد).

با توجه به این پیشنهادی که پاری سن ژرمن ارائه داده مشخص است که آنها به دنبال تخفیف هستند و حالا اینتر باید تصمیم بگیرد که این پیشنهاد را تا قبل از 31 می بپذیرد یا نه. در صورت پذیرش این پیشنهاد از مشکلات بعدی جلوگیری می شود و بدون هیچ مشکلی اینتر به خواسته خود برای فروش ایکاردی می رسد (اشاره به اینکه شاید پس از آن تاریخ ایکاردی نخواهد راهی پی اس جی شود و اینتر دوباره باید برای فروش او به دردسر بیفتد).

    

هیچ نظری وجود ندارد