اینتر دات آی آر _ شکنندگی سنسی و نا امیدی کونته از وضعیت او.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، استفانو سنسی، هافبک اینتر بیش از حد شکننده است و نمی تواند از پس روش های تمرینی پر شدت آنتونیو کونته برآید. سنسی در این فصل ثابت کرده در زمان حضور در زمین بازیکن مفیدی برای نراتزوری بوده اما با توجه به اینکه او مستعد آسیب دیدگی است، حضور همیشگی او در زمین آسان نبوده است. مسئله این است که هر بار که کونته فکر می کند سنسی از مشکل جسمی رهایی پیدا کرده، این هافبک ایتالیایی دچار مصدومیت دیگری شده اما به نظر می رسد مشکل سنسی به همان اندازه که جسمی است، روحی و روانی نیز هست.

کونته از بازیکنان خود سطح استانداردی از شدت و تلاش را می خواهد و خواستار جنگجویانی است که حتی با وجود آسیب دیدگی یا خستگی دست از تلاش بر ندارند. از طرف دیگر سنسی به همان اندازه که بازیکن توانا و مستعدی است، به همان اندازه نیز از نظر روحی و جسمی شکننده است. كنته در شُرُف از دست دادن صبر خود است زیرا سنسی همیشه نوعی مشكل دارد. اگرچه این بازیکن 25 ساله هرگز یک جلسه تمرینی اینتر را از دست نمی دهد (تمرینات تاکتیکی) اما او به ندرت قبل و بعد از جلسات تمرینی به منظور کار روی بدن خود به هم تیمی های خود در سالن بدنسازی می پیوندد. منابعی در کمپ آپیانو جنتیله به گاتزتا گفته اند که سنسی برخی مواقع تصمیم گرفته به خانه برود تا بازی فورتنایت را انجام دهد ( Fortnite Game) که این کم کاری نیز باعث ناراحتی کونته شده است.

گاتزتا در انتهای گزارش خود یکسری آمار را ارائه داده که اهمیت غیر قابل انکار سنسی در تیم این فصل را نشان می دهد. سنسی در این فصل 8 بار برای اینتر بازی کرده که نراتزوری در آنها شکستی نداشته است (7 پیروزی و 1 تساوی).  وقتی او در مسابقات اینتر حضور نداشته، نراتزوری فقط 50 درصد از بازی های خود را با پیروزی پشت سر گذاشته (5 برد، 3 مساوی و 2 شکست برابر میلان و سمپدوریا). علاوه بر این وقتی سنسی در زمین است میانگین گل زده اینتر به 3.1 در هر بازی می رسد اما وقتی او حضور ندارد میانیگن به 2 گل کاهش پیدا می کند. سنسی در این فصل سهمی در گل های اینتر نداشته اما وقتی از نیمکت وارد زمین شده، نراتزوری در مجموع 12 امتیاز کسب کرده است. گفتنی است آمار دقایق حضور سنسی در اینتر فصل جاری اینگونه بوده است:

  • 26 دقیقه برابر فیورنتینا (پیروزی 4-3 اینتر).
  • 65 دقیقه برابر بنونتو (پیروزی 5-2 اینتر).
  • 19 دقیقه برابر لاتزیو (تساوی 1-1).
  • 5 دقیقه برابر ساسولو (پیروزی 2 بر صفر اینتر).
  • 32 دقیقه برابر کالیاری (پیروزی 3-1 اینتر).
  • 23 دقیقه برابر ناپولی (پیروزی 1-0 اینتر).
  • 45 دقیقه برابر اسپتزیا (پیروزی 2-1 اینتر).
  • 45 دقیقه برابر کروتونه (پیروزی 6-2 اینتر).
کلو
3 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 9 =